Wpis z mikrobloga

@Jednorybek: nie jestem grafikiem, ale pierwsze co bym zmienil to ten fikusny font. chyba 4 rozne fonty widze na tym plakacie i one gryza sie ze soba. druga rzecz to troche to wszystko stloczone, musisz jakos wizualnie od siebie poodzielac, pozwiekszac marginesy pomiedzy poszczegolnymi sekcjami. poza tym te dwie kolumny na dole sa zdecydowanie za geste w stosunku do reszty, oprocz tego nieczytelnego fonta zwieksz tam interlinie, zrob ladna liste zamiast
@dyniel: Możecie podesłać mi logo czy inne materiały jakie macie to w wolnej chwili zrobię Wam ulotkę nawet gotową do druku ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to w tygodniu, bo właśnie zaraz na weekend wybywam.
@Jednorybek: Odpowiedź jest prosta - kompozycja i brak używania siatki. Wyślij mi na PW e-mail to dam ci fajny poradnik w PDF-ie ze Skillshare.

PS. Ale Comic Sansa widzę więc jest 100 punktów za design dla Gryffindoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednorybek, na jakis poważniejszy, typu helvetica, żeby był możliwie najbardziej czytelny. Ten jest dość infantylny. I może zamiast wtapiania tego worka z tłem, oszparuj go. Będzie wyglądało czyściej. ( ͟ʖ)
@Jednorybek, niech cię ręka bozka broni przed comis sans! NIGDY go nie używaj. chyba że robisz komiks dla daunów. Hm... fonty... Gothic bywa spoko. Generalnie informacyjne teksty najlepiej robić przejrzystą czcionką bezszeryfową. Jakaś strona... czekaj, spojrzę w guglu.
@Jednorybek, nieco lepiej, ale daj tam troche tlenu miedzy wersami. hehe, żarty się go trzymają. Przerób pierwszy akapit, słabo to tak wygląda, wyjustuj elegancko. To "jeżeli czujesz się..." zrób mniejsze i może nieco jaśniejsze. Żeby było taką uwagą, ale nie zajmowało tyle miejsca. Ogólnie w punktach zmień czcionkę na mniejszą i justuj jak #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡)