Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cóż za piękny piątek! Taki upalny, sierpniowy dzień może oznaczać tylko jedno...

  Domówka u Nataniela na 100 osób! 600-metrowa willa jego rodziców w podwarszawskim Konstancinie nada się na ten cel idealnie. Ale nie... To nie dla przegrywa! To dla młodych i pięknych!

  Wszystkie Sandry, Konstancje, Malwiny i inne gwiazdy z dobrych domów stawią się na nią obowiązkowo. Już zakładają czarne stringi od Victoria's Secret, żeby sprytnie je ukryć pod obcisłymi jeansami. Starannie nakładają makijaże, malując usta drogimi błyszczykami.
  Nie inaczej jest wśród męskich uczestnikógo "sympozjum miłości". 20 letni Hortensjusz własnie skończył superserię na biceps z tricepsem bijąc przy tym swój rekord. Muskularne ciało jak u Adonisa, wzbudzi zachwyt wśród licealistek. Za to 19 letni Archibald własnie zaparkował swoje salonowe BMW M4, które dostał za zdaną maturę od ojca - posła, przed swoim apartamentem. Zaraz dobierze nową koszulę od Balenciaga i zegarek od IWC.

  Z zaproszonych jest również nie kto inny jak sam Oskar Klaudiusz Deweloperski. Certyfikowany niszczyciel błon dziewiczych polskich nastolatek. Jak idą jego przygotowania do imprezy?

  -"błebłebłebłebłe!"

  A co to za jęk rozdziera strzeżone wilanowskie osiedle?

  Czy to włócznia Leonidasa penetruje głowę perskiego gwardzisty, w bitwie pod Termopilami? NIE! To dwudziestka trójka Oskara penetruje pochwę 18 letniej Aurelii! Stąd ten jęk!

  Po wyrzuceniu za drzwi 3 tinderówki tego tygodnia. Nasz młody bóg wziął prysznic i spryskał się Aventusem Creedem. Po szybkiej kontroli formy w lustrze wraz z widocznym ośmiopakiem, chłopak wsiadł do swojego C63 AMG, i ruszył na bibkę.
  Cele są 2:
  -Nawiązać kilka znajomości
  -Rozerwać kilka błon

  Po przyjeździe do posiadłości cała damska część imprezy była pod wrażeniem 197 cm wzrostu nadsamca. Podczas tańca na parkiecie aż 4 dziewczęta siłowały się na języki z naszym bohaterem.
  Pod koniec imprezy gdy wszyscy pływali w basenie, Twoja przyszła żona zrobiła mu laskę pod wodą. Po czym dostała siarczystego plaska w policzek jako dowód wdzięczności.
  -"Uchh to bolało! Ale w sumie taki brutal jesteś... Lubię niegrzecznych *chłopców!"

  Tak spędzają wakacyjną beztroskę ludzie o nadrzędnej strukturze DNA. Nie dla piwniczaka to! Dla ekstrawertycznych, slayerów to!

  *niegrzecznych chadów.
  #blackpillraw #przegryw #spierdolenie #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #chad #p0lka #bananoweoskarki
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Z penetracji tego otworu musiałem niestety zrezygnować ze względu na mój rozmiar.

  Trasa ekstremalna w Jaskini Niedźwiedziej w Sudetach odwiedzana jest tylko przez 100 osób rocznie podczas gdy na zwykłą turystyczną trasę wchodzi aż 350 osób dziennie. Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego tak jest to zapraszam do mojego znaleziska:
  https://www.wykop.pl/link/5639647/najbardziej-klaustrofobiczna-trasa-turystyczna-w-polsce-jaskinia-niedzwiedzia-1/
  Ostrzegam jednak osoby z #klaustrofobia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #penetrujedziury #ciekawostki #podrozujzwykopem #podroze
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Ojoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Na Woronicza chyba zaczyna brakować papieru toaletowego.

  #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa

  odpowiedzi (19)