Wpis z mikrobloga

@miciek335: Po części moja, bo działaliśmy zespołem. Zeszło z tym dłużej, niż się spodziewałem, bo pliki w Bannerlordzie są strasznie niechlujne i miejscami więcej było zgadywania i kombinowania, niż samego tłumaczenia.
@Ignacy_Patzer: Tak, będzie uaktualniane w miarę możliwości, bo w sumie dla samego siebie też to robię. Mimo że znam angielski to jakoś tak łatwiej się zrelaksować przy grze po polsku.

Sporo zależy od tego jak wypadnie oficjalna polska wersja, która niedługo ma się ukazać.
@daedalus_pl: Super robota!, tylko dlaczego po wpisaniu w google "bannerlord spolszczenie" najpierw pokazuje jakieś słabe i niedokończone spolszczenia Kosthura no i Waszej konkurencji z którą trochę współpracowaliście. Kosthur szybko porzucił projekt więc musiałem korzystać ze spolszczenia Waszej "konkurencji" z którą trochę współpracowaliście, choć bardzo nie podobały mi się ich komentarze i wywody na Wasz temat w postach. A już całkiem straciłem do nich szacunek po tym jak w opisie ostatniej aktualizacji
@HaSSaN: Ich spolszczenie wyskakuje, bo było pierwsze i zaczęli je wypuszczać niedługo po ukazaniu się Bannerlorda, kiedy sporo ludzi szukało polskiej wersji. Zdążyli więc nabić wyświetleń i google odpowiednio ich indeksuje. Teraz szał wokół gry minął i sporo ludzi zrezygnowało, więc ciężej będzie dogonić tamten wynik.

Do tego wszyscy są przekonani, że 29 maja wyjdzie oficjalna polska wersja. Cóż, moim zdaniem ludzie mogą się nieco zdziwić. ( ͡° ͜ʖ
@daedalus_pl: No właśnie sam się tak mocno zastanawiam nad tą oficjalną polską wersją językową, z jednej strony nie ma żadnego oficjalnego info na stronie bannerlorda. Ale z drugiej strony w Media Market itp. są pudełka i opisy, że są polskie napisy więc to byłby trochę strzał w stopę dla nich gdyby okazało się, że nagle sprzedają całkowicie inną grę, bez spolszczenia. Poza tym widziałem chyba w MM, że zamawiając dzisiaj na
@HaSSaN: Z tego co widziałem w opisach wersji pudełkowej, to przy polskiej wersji są tam "gwiazdki" i gdzieś dalej w opisie jest info, że "polska wersja zostanie dodana w późniejszym terminie wraz z automatyczną aktualizacją". Ten późniejszy termin to może być kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy. Wybitnie chamskie zagranie, no ale cóż...

Ogólnie robienie polskiej wersji na tym etapie prac nad grą jest bardzo mało prawdopodobne. Gra cały czas się
@daedalus_pl: W ogóle tak jak piszesz co to za dziwaczny pomysł wydania pudełkowej wersji gry we wczesnym dostępie ? xD Chyba powoli im się kasa zaczyna nie zgadzać więc chwytają się dziwnych zagrań i teraz uświadomiłeś mi, że skoro wydają pudełkową wersję gry we wczesnym dostępie to i ten język polski może być faktycznie niezłą ściemą xD. Może jest gdzieś zapis mówiący o tym, że oficjalny język polski będzie po wydaniu