Wpis z mikrobloga

Znajdź różnice. Filipinka vs Polka.

Konserwatywna Filipinka: hej, spotkamy się w połowie, zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Nowoczesna Polka: zaskocz mnie. Musisz być taki i śmaki. Bądź wyjątkowy, zabierz mnie gdzieś. Nie piszę pierwsza, nie dojadę, bo to rola faceta.

---

Uwaga: to nie jest wpis o KAŻDEJ kobiecie danego narodu, a o tych dwóch specyficznych. Chciałem pokazać dwie różne postawy.

#mtgow #p0lka #redpill #blackpill #relacje #badoo #tinder #takaprawda
Xtreme2007 - Znajdź różnice. Filipinka vs Polka.

Konserwatywna Filipinka: hej, spotk...

źródło: comment_1590186912pbFXae7R4VNSSDEJpFGNiW.jpg

Pobierz
  • 27
@Quear: To ma trochę sens. Pociągająca jest egzotyczność. Część polek leci na murzynów tak samo jak część polaków leci na azjatki- i tyle.

o


@Xtreme2007: Szkoda, że nie napisałeś ile ta z lewej ma lat. 23 lata to nie jest dużo- nie wiem czemu ją hejtujesz. Laska któa jest w wieku 23 lat i szuka stabilizacji to niezły wynik.
Kolejny raz piszesz na tagu i kolejny raz naciągasz fakty. Nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: Różnicując na konserwatywną/nowoczesną kobietę pokazujesz że masz niedorobione podstawy TRP. Jak chcesz hejtować laski za ich naturę to bądź uprzejmy nie spamować nam tagu. Masz blackpilowych przegrywów albo leniwych migtałowców. Możecie sobie pod tymi tagami siedzieć i walić konika, wzajemnie się afirmując.