Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #zalesie

Wyborcy konfederacji zatruwają mi życie.

Wygląda na to, że Polacy niczego się nie uczą z lekcji historii, bo o 'je*iu żydów, lewaków' i rządu i ogólnie wszystkich słyszę już na co dzień. Tak. Ta cała agresja płynąca z internetowych ścieków przeniknęła do mojego codziennego życia i zatruwa mi je każdego dnia. I wiem, że nie tylko mi, bo rozmawiam też z Polakami w innych regionach i potwierdzają, że u nich to wygląda podobnie. Konfederacja to już nie jest tylko uśmiechająca się facjata mówiąca o wieszaniu/mordowaniu Żydów, ale usprawiedliwianiem tego jako żart jak Korwin, Braun czy Bosak, ale prawdziwy facet który mówi ci w twarz, że kogoś nienawidzi i najchętniej to by go pozbawił życia.

Oto jak wyglądają wyborcy konfederacji w prawdziwym życiu:

Konfederata to jest:
Facet w podeszłym wieku stojący obok mnie i krzyczący, że pi
li rząd i Niemców a Amerykanie to kwy i z którym strach rozmawiać, bo stabilność psychiczną i jakąkolwiek empatię stracił już dawno temu.

Konfedarata to jest:
Ta starsza pani antyszczepionkowiec, która drze się na mnie w ataku paniki podczas rozmowy o jedzeniu, że nigdy nie wpuści trucizny do swojego organizmu i której nie da się uspokoić i jej wytłumaczyć, że nikt jej nie chce otruć.

Konfederata to jest:
Ten 30-letni gość, który mówi, że kaczyński do sku**yn w środku rozmowy już od niechcenia, ale PO to były kwy i złodzieje też

Konfederata to jest:
Ten gość, przez którego stracisz niedługo internet, bo rozwali ci antenę 4g w twojej okolicy.

Konfederata to jest:
Ten 17-latek, który pisze w internecie: 'haha, jeć lewaków, to tylko żarty, hehe' podczas, gdy ja przez popularyzację tych 'żartów' słucham już ich w wydaniu, gdzie żartami nie są, na co dzień.

Wyborca konfederacji w prawdziwym życiu to zdesperowany, wulgarny i niestabilny psychicznie człowiek, który uprzykrza ci życie swoimi chorymi poglądami każdego dnia, który przy herbacie zamiast użyć przecinka to powie ci, że Żydów to trzeba pi
**lić.
  • 15
@piururo: a w czym ten 30-letni gość się myli? W sumie on jest całkiem normalny w porównaniu do reszty stereotypów, które przytoczyłeś :)

Pzt konfederaci mają uprzedzenia to fakt. Ale nie tylko oni. Ty też je masz. Chociażby w stosunku do konfederatów :D
@piururo: może poczekajmy aż będą rządzić. Bo zwykle partie są czym innym w opozycji, a czym innym gdy tworzą rząd. Tu najlepszymi przykładami są SLD za Millera i PO za Tuska oraz PIS w latach 2005-07 :)