Wpis z mikrobloga

@CordellWalker ale jak lubisz oszczędności to polecam serial Extreme cheapskates, jakoś tak. Duzo tego na yt, a przykłady to np:

Mycie, pranie i gotowanie w jacuzzi, gotowanie w zmywarce, noszenie ze sobą żarówki i oczywiście najlepsze to zbieranie w fastfoodach tego co ktoś nie zjadł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CordellWalker są, są, sam spotkałem parke która grzebała w śmietniku na mieszkaniu agencyjnym, podjadali nam rzeczy z lodówki, kradli piwo albo otwierali przelewali i nawali wody, potem kapsel i do lodówki żeby się ktoś zorientował jak otworzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A skąd wiem że oni? Zrobiłem pyszny gulasz, jak zawsze zostawiłem do wystygnięcia ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko tym razem #!$%@?łem dwie paczki
@CordellWalker na hotelach agencyjnych bardzo popularny patent xD większość na piwsko i wóde +dragi ma, ale jedzenie to kradną jak tylko mogą, pamiętam jeszcze w sklepiejak byliśmy busem z pracy to gościu wziął całą tacke z jogurtami (takie malutkie na spróbowanie) potem jakieś kanapki małe i na koniec kawa z automatu - te akurat wszedzie są w sklepach za darmo wiec luzik, ale zakupy z takimi ludźmi to trochę masakra ʕ