Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pewnie już to wszyscy mają obcykane, ale ja to dopiero odkryłem i chciałem się pochwalić,i może komuś jeszcze się uda zaoszczędzić.
Oco chodzi, a oto że na Ali można sobie zmieniać waluty w jakiej się płaci, mając kartę Revoluta podpieta, można po odpowiednim dopasowaniu waluty kupić zeczy taniej o kilka centów do kilku dolarów taniej wkorzstujac lepszy przelicznik revolut, Ali przelicznik jest z kursami do tyłu kilka minut a nawet dni zależy
Np, ustawiamy na Ali rozliczenie najpierw PLN, potem zmieniamy na powiedzmy walutę albanska I już jesteśmy 4 złote do przodu, kraju wysyłki nie zmieniamy, kursy walut można z revolutem sprawdzać, zajmuje to trochę czasu ale można przy większych zakupach sporo kasy zaoszczędzić
#aliexpress
  • 3
@galeon: trzeba sprawdzać revolutem , zajmuje to czas , na albani 4-5zl już przy 40zl za towar taniej na rublach tez czasem można dobrze trafić , korona norweska miesiąc temu tez można było zaoszczędzić , w kazdy dzień inaczej , na pierdoły za kilka $ szkoda czasu ale za kilkaset się opłaci poświęcić czas