Wpis z mikrobloga

mirki, jest taka sprawa. mój ojciec zamówił w marcu jakieś lampki rowerowe na ali za 30 ziko. kilka dni po tym, jak zamówił, dostał od maj frenda wiadomość pokroju "dostaliśmy dużo informacji od klientów, że produkty, które zamówiłeś, zawierają wadę producencką. czy mógłbyś anulować zamówienie?". ojciec odczytał tę wiadomość za późno i nie mógł już anulować.

sprzedawca rozpoczął przygotowanie przesyłki do wysłania, ale realnie nigdy jej nie wysłał. tracking zatrzymał się na statusie o przygotowaniu paczki. minęły 2 miesiące i jak można się domyślić żadna paczka nie dotarła. ojciec otworzył więc spór. wczoraj dostał od sprzedawcy wiadomość w ramach ustosunkowania się do sprawy.

moim zdaniem chińczyk jawnie leci w kulki i nigdy w ogóle żadnej paczki nie wysłał. zastanawiam się tylko, co ugra na tym, że ojciec zgodzi się na tę propozycję. da się w ogóle otworzyć kolejny spór ze sprzedawcą? ani ja, ani mój ojciec, nigdy nie mieliśmy sytuacji, w której ktoś nie zgadzał się na oddanie pieniędzy (zwłaszcza tak małej kwoty), w momencie, kiedy przesyłka nie dotarła. co jak odrzucimy tę propozycję? jest szansa, że nie dostaniemy zwrotu?
#aliexpress #pytanie #majfrendy
rozowy_kroliczek - mirki, jest taka sprawa. mój ojciec zamówił w marcu jakieś lampki ...

źródło: comment_1590226718Yw0Yg08GI9xsno4RyL4CQc.jpg

Pobierz
  • 1