Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój przypadek to powinien być omawiany na lekcji w szkołach.. 27 letni stary koń, który nie ma kobiety. Z braku dziewczyny, samotności i żeby nie zwariować jeżdże na samotne wycieczki. Oczywiście zżera mnie od środka gdy widzę młode pary, które też postanowiły sobie zrobić wycieczke w to samo miejsce ale wtedy mam zwyczaj wmawiać sobie, że też spotkam młodą dziewczynę, najlepiej nastolatke i nadrobię ten stracony czas lub nadrobię nastoletnią miłość. Myślicie taki stary a taki głupi? To jeszcze nie koniec. W sklepie czy autobusie gdy widzę laske to szukam z nią kontaktu wzrokowego. Liczę, że w jakiś sposób mnie zauważy, rozpocznie się rozmowa i jakoś poleci. Oczywiście nic takiego nigdy się nie zdarzyło. Z jednej strony czuje się stracony a z drugiej mam nadzieje na jakąś romantyczną miłość i sytuacje jak z filmu. Super tak sobie dryfować i robić projekcje gdy w twoim wieku ludzie mają domy, rodziny, samochody i są daleko przed tobą...

#samotnosc #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec8d20749252042ed398001
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 30
@Seele: może i tak. Ale nie generalizujesz za bardzo? Mnie to zdziwiło, bo w jego przypadku różnica wieku będzie dość znaczna (zakładam, że pisząc o nastolatkach chodzi mu o 16+), ale nie każda 16+ jest głupia. Sam znam takie.
@prawiczek92: możesz, bo prawo tego nie zabrania. Pytanie, co chciałbyś osiągnąć wiążąc się z tak młodą osobą. Ja mam 40 i choć bardzo lubię patrzeć na dziewczyny 25+, to nie wyobrażam sobie, by się z nimi związywać na dłuższą metę.
@Thachi: bardziej chodzi o nastolatki, ale ogólnie tak. Wystarczy sobie pochodzić po ulicach miasta i to widać. Od niektórych trudno oderwać oczy. Ale jak pisałem wyżej, co innego sobie popatrzeć na ładne buzie, bo tego mi nikt nie zabroni, a co innego się wiązać z tak młodą osobą. Owszem, bywają takie związki i trwają, ale serio, to są bardzo rzadkie przypadki.
@Thachi: Ja też się czuję jak nastolatek. Ale nie uważam się za przegrywa, bo co to w zasadzie znaczy? 5 lat jestem w celibacie, a w tym tygodniu dostałem kosza od kolejnej kobiety, z którą wiązałem jakieś nadzieje. Mam 40 lat, nie chcę dzieci, nie chcę kobiety z dzieckiem, co bardzo skutecznie odstrasza sporą część kobiet. Ale się nie poddaję.
@Thachi Masz 21 I mówisz że nie podobają Ci się dorosłe i poważne, ja mam 20 I nie wiem czy to akurat moje otoczenie ale żadna moja rowisniczka nie jest jeszcze dojrzała w sprawach życiowych, dalej jest życie chwilą bez planu na przyszłość i to mnie cieszy, nie chce tak szybko wchodzić w dorosłość.
@OSH1980: O, cześć OSH :) Czyli nadal dzielnie walczysz na rynku matrymonialnym? :)

@AnonimoweMirkoWyznania:

w twoim wieku ludzie mają domy, rodziny, samochody i są daleko przed tobą...|


To akurat też projekcja w Twojej głowie, bo wiele jest tez osób, które są w takiej samej sytuacji jak Ty albo nawet gorszej - czemu się z nimi nie porównasz? :) Wmawianie sobie, że jeszcze spotkasz taką dziewczynę, jest formą dawania sobie otuchy