Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałam się od chłopaka, że podrywał mnie metodami PUA.
Bardzo źle się z tym czuję teraz, wydawało mi się że on mnie zna, wie czego potrzebuję i dlatego był taki dobry w podrywie. Autentycznie w każdej sytuacji wiedział jak się zachować, w idealnym momencie wyczuł kiedy może mnie pierwszy raz pocałować, kiedy kupić kwiatka na randkę, kiedy zaprosić mnie do mieszkania itd. Gdy się dowiedziałam, że to wszystko z poradnika z internetu to czar prysł.
Może jestem jakaś #!$%@?, ale tak po prostu jest mi żal teraz. Że ta jego szarmanckość pochodzi nie z jego charakteru tylko z jakichś książek i kursów online.
Szczerze wolałabym, gdyby on nie powiedział mi prawdy o tym. Sama zapytałam go co sądzi o PUA. Zawsze miałam bekę z nich, bo uważałam że te metody są głupie i nie działają, w końcu uczucie powinno pochodzić z serca. A tutaj on mi odpowiedział, że on sam mnie poderwał dzięki PUA.

Nie wiem czego oczekuję od tego wpisu, tak się chciałam tylko wyżalić :(

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pua #logikaniebieskichpaskow #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec8d64449252042ed398008
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: To troche tak jak od lekarza wymagać naturalnego, wręcz mistycznego talentu do leczenia i wiedzy medycznej wyssanej z mlekiem matki i mieć pretensję że spędził on długie lata na studiach i rezydencji doskonaląc swoje umiejętności i uzupełniając wiedzę. Jakby nie skorzystał z poradnika to oboje byście byli sami więc ciesz się że masz chłopa który potrafił popracować nad swoimi social skills.

P.S. Proszę o link do poradnika. ( ͡°