Wpis z mikrobloga

@F3NRIR: zależy jakie to auto, jeżeli jakieś starsze to możesz próbować odgiąć drzwi i kombinować z długim drutem, ale raczej się nie uda, ewentualnie rozwal zamek z bagażnika i wejdź bagażnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@F3NRIR: odgniasz lekko drzwi od góry (nic się nie stanie), na grubość druta aby wszedł, możesz wsadzić kolek drewniany albo coś plastikowego między drzwi aby nie musieć trzymać rekamj i długim drutem odpowiednio podciętym otwierasz drzwi za klamkę w środku albo za bolec przy szybie.
@F3NRIR: @F3NRIR: odgniasz lekko drzwi od góry (nic się nie stanie), na grubość druta aby wszedł, możesz wsadzić kolek drewniany albo coś plastikowego między drzwi aby nie musieć trzymać rekamj i długim drutem odpowiednio podciętym otwierasz drzwi za klamkę w środku albo za bolec przy szybie jak stare auto. Ale wtedy warto mieć drut zagięty na końcu w 0 wielkości bolca i owinięte to miejsce taśma żeby się nie ześlizgiwało
@F3NRIR: Fenrir Fenrir... Skąd ja to kojarzę... Hyper??
Spróbuj przykleić mocną taśmę layoutową do górnej części szyby (tylna otwierana) i ciągnąć za taśmy mocno w dół. Opisy znajdziesz w necie, czytałem kiedyś o tym. A jak się nie uda, to dzwoń po ślusarzach, który otworzy konkretnie Twój samochód, są lock picki pod konkretne marki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F3NRIR: słabo, dasz radę próboj, jak nie możesz dosięgnąć tego haczyka od zamykania drzwi, to może klamkę z drugiej trony uda ci się złapać i pociągnąć.
@bslawek: Klamka w zasadzie nie wystaje z drzwi a samochód jest z 2003 i wszystko w nim dość ciężko chodzi. Nie mogę znaleźć żadnego druta na tyle giętkiego żeby dosięgnąć tej klamki a jednocześnie dość twardego żeby się nie odgiął jak ciągnę albo pcham. Poza tym i tak już sobie lakier porysowałem :(
@bslawek: To tak, na początku próbował otworzyć jakimiś wytrychami ale zamek ani drgnął więc zrobił to tak jak mi wszyscy pisali, odgiął drzwi. Włożył pomiędzy drzwi poduszki,napompował je, a potem drutem z żyłką na końcu złapał za ten bolec od zamka. Cała zabawa kosztowała mnie 100zł, porysowany lakier, stracone około 2h i sprzątanie 2 gówien z podłogi i kurtki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F3NRIR: ważne że kociak uratowany, zrób polerke nie będzie widać, bo następnym razem się podkłada jaka szmatę albo gumę żeby nie rysować lakieru.