Wpis z mikrobloga

@WilhelmW: Znajomy z pracy znalazł swoją nawigację w lombardzie i dzięki współpracy z właścicielem namierzył sprawcę. Oczywiście jak zgłaszał kradzież to policja odradzała mu to, bo zbyt niska szkodliwość społeczna, a szanse na odzyskanie mienia, raczej zerowe...
@Hatam: znajoma w lombardzie, co śmieszne najbliższym miejsca kradzieży znalazła swój telefon, no prawie znalazła bo był wystawiony na allegro, zanim tam się udała z policja to już go zdążyli sprzedać. A była to jakaś chinka marka, no #!$%@? przypadek. Po wizycie faktycznie imei sie zgadzał, tyle że wstawił go do komisu jakiś sasza z ukrainy, przynajmniej komis tka twierdził. Więc jak widzicie swój towar go od razu kup teraz...
@wypokowy_expert: To prawda, ale jeśli tylko 1 sieć będzie zablokowana, to dalej 3 pozostałe będą działały, czyli dla złodzieja praktycznie bez różnicy. W USA każdy lombard ma dostęp do policyjnej bazy i od razu widzi czy telefon był kradziony, czy nie. Dlaczego w Polsce tego nie mogą wprowadzić? A co do policyjnej bazy, czyli mogę iść na policję, bo chcę kupić telefon z Allegro i poprosić o sprawdzenie czy aby nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AndrzejCieWidzi: I jeszcze za paserke bekniesz. ( )
Ja mialem raz wlamanie do auta, kiedys nawet opisywalem. Typ wbil mi sie do dawno pelnoletniego Golfa mk2 (ale Paaanie, wersja GT ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zrobil taki kipisz, ze glowa mala, nawet pod dywanikami szukal, ale zlotych sztabek nie bylo. W koncu pozyczyl ode mnie cb radio, ktore kupilem kiedys od kumpla