Wpis z mikrobloga

Zarzuciłem dziś pierwszy raz globala Guerlain L'Homme Ideal Extreme (dekancik od szanownego kolegi @Qtavon)... i się zawiodłem. W otwarciu mojemu nosowi mocno daje o sobie znać skóra i chyba heliotrop (tak zgaduję, bo nie mam pojęcia jak to ustrojstwo pachnie, ale czuję coś jakby kwiatowego) z takim tabacznym tytoniem. Ta kombinacja przywodzi mi na myśl skojarzenia z jakąś chemią gospodarstwa domowego (to chyba przez to że zapach jest "gorzki"). Gdzieś pod spodem czuć że to L'Homme Ideal, są obecne te migdało-wiśnie, ale skórzany tytoń mocno to przykrywa. W miarę upływu czasu skóra niknie i zostaje z nami już głównie Idealowe DNA. Szkoda że ta skóra jest taka mocna, liczyłem na więcej akcentów tytoniu, śliwki i cynamonu. Gdzieś tam są, trochę majaczą, ale pierwsze - i bardzo głośne - skrzypce gra jednak skóra.
Parametry na mnie ma w sumie jak typowy przedstawiciel linii Ideal, czyli raczej przeciętne. W otwarciu dusi, potem szybko robi się bliskoskórny, po 4-5 godzinach już praktycznie go nie czuję.
Zarzucę go pewnie jeszcze z raz i się zastanowię czy nie puścić tej odlewki dalej. Jakby ktoś był chętny w razie czego to proszę o info ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#perfumy
Pobierz Marmite - Zarzuciłem dziś pierwszy raz globala Guerlain L'Homme Ideal Extreme (dekanc...
źródło: comment_1590252261b8xxcftxJnCe43GlOHSt95.jpg
  • 7
kupowanie perfum dla flakonu a nie dla zapachu to już byłby wyższy poziom #!$%@?


@Marmite: e tam, na upartego to kupowanie więcej niż 500ml też można podciągnąć pod jakis tam poziom, zwłaszcza że ostatnio na tagu widziałem niepełny flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale kupowanie perfum dla flakonu a nie dla zapachu to już byłby wyższy poziom #!$%@?


@Marmite: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ta kombinacja przywodzi mi na myśl skojarzenia z jakąś chemią gospodarstwa domowego (to chyba przez to że zapach jest "gorzki").


@Marmite: Teraz zaczynam się zastanawiać czy @Qtavon na pewno wlał mi Guerlain do dekantu bo jak dla mnie to nie jest on nic a nic gorzki
@vizori: jak z nim gadałem to on mówił że skóry nie czuje, podczas gdy dla mnie jest on ultra mocna, więc wiesz, co człowiek to opinia ¯\_(ツ)_/¯ no i to ta skóra chyba odpowiada za coś co nazwałem "gorzkością"
@Marmite: mała aktualizacja, po godzinie zapach ma chyba swój najlepszy okres. Skóra przechodzi na dalszy plan i faktycznie dostajemy L'Homme Ideal z tytoniem. Szkoda że tak późno i że ta faza
@alvaro1989: @Minishcap: yup, zwłaszcza że podkreśliłem że takie parametry ma "na mnie". I jednak przesadziłem z tymi 4-5 godzinami, musiał mi się nos przyzwyczaić czy coś, bo jednak później znowu zacząłem go czuć. Co prawda bliskoskórnie i tylko jak sobie powachluję koszulką, no ale jednak ciągle jeszcze tam gdzieś jest, nawet teraz, 10 h po aplikacji. Tak że jednak wypada na mnie lepiej niż pozostałe Ideale
@uwielbiamnalesniki: straszne rzeczy