Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #filmy #seriale #netflix #film #rozowepaski #takaprawda #ehhhhhhhhhhhhh
Przez ostatnie 3 dni, obejrzałem całe 3 sezony #domzpapieru. Całkiem fajny, aczkolwiek trochę za dużo babskiego #!$%@? i tych toksycznych związków, no i od początku zastanawia mnie czemu drukowali tylko nominały 50€ przecież to nieopłacalne, jakby drukowali tylko po 500€ to przecież wszystko poszło by szybciej, byłoby więcej do podziału i nie musieliby tam tyle siedzieć... ()(°°
DziecizChoroszczy - #przemyslenia #filmy #seriale #netflix #film #rozowepaski #takapr...
  • 19
@Dzieci_z_Choroszczy: ciekawy serial, to prawda. Oglądałam tylko dwa sezony, ale właśnie dialogi były, jak dla mnie, mocną stroną serialu. Lubię rozbudowane odpowiedzi i to budowało właśnie postacie, które każda na swój sposób była ciekawa. Szczególnie ciekawie oglądało mi się zachowanie Berlina. A odpowiadając na Twoje pytanie, to tak jak wyżej - myślę, że łatwiej jest je wprowadzić do obiegu, są często używane.
@Dzieci_z_Choroszczy: @drzuo: Większe nominały euro przyciągają uwagę tak jak u nas 200 czy 500. O ile takie 50 euro to jeszcze spoko nominał na który nikt nie zwróci uwagi o tyle jakbyś rzucił plikiem banknotów 500 euro to większe ryzyko że ktoś sprawdzi numery seryjnie i będzie przypał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°