Wpis z mikrobloga

Wiedźmin 3 imo jest jedną z najlepszych gier jakie grałem. Największym jej minusem a zarazem plusem jest to, że bardzo szybko kończy się megaciekawe wątki które pozwalają nam się wczuć w postać bohatera, przeżywać te emocje które on w tym momencie ma. Chodzi mi konkretnie o to że kończąc przykładowo wątek krwawego barona, podróżując płotką po bezdrożach velen, słuchając tego genialnego soundtracku nie raz chciałoby się cofnąć w czasie do tamtego etapu, poczuć znowu ten klimat. Mam tak z wieloma wiedźmińskim wątkami i strasznie potem żałuję że już jestem po (obecnie jestem przed wyjazdem do Skellige w celu zbadania magicznego kataklizmu z Yen), ciekawi mnie czy Wy również tak macie czy to tylko ja tak bardzo przeżywam tę grę, oraz jej każdy etap :)

#wiedzmin #wiedzmin3
Pobierz xVortx - Wiedźmin 3 imo jest jedną z najlepszych gier jakie grałem. Największym jej m...
źródło: comment_159029177260bFKGyv3Y2x4brVUBmA3X.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVortx: chciałbym mieć takie dobre zdanie o tej grze. Odbijałem się od niej w sumie cztery razy, i w ogóle nie wyszedłem poza Bialy Sad. Nie mogę się przekonać do tej gry.
@xVortx: Tez tak mam. Za malo jest misji do robienia zdecydowanie. Serce z kamienia bardzo mnie wciagnelo, Krew i wino mniej a najmniej chyba glowny watek :( Skellige to sa flaki z olejem i w polowie misji tam odinstalowalem w hvj.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xVortx: mnie denerwuje to, że nie mogę poczuć tego co czułem jak grałem pierwszy raz. Teraz też jest dobrze ale to nie to samo kiedy 5 lat temu na wersji 1.01 bujalem się na 5 poziomie po novigradzie bo miałem dość wiochy a bardzo chciałem do jakiegoś miasta () o Jezu jak się wciągnąłem w te wszystkie intrygi półświatka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pasciba: Dodatki są imo lepsze fabularnie od głównego wątku. Serca z kamienia są całkiem jak opowiadania Sapkowskiego. Moim zdaniem też główny wątek jest zepsuty, gdzieś od Novigradu mniej więcej. Boli też zignorowanie Wieży Jaskółki.