Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowzynania

#badoo #tinder #milf #randkujzwypok #segzy #przegryw

Muszę się wygadać tutaj bo ziomkom na razie nic a nic. Otóż, ja #przegryw #student #lvl19 (wtedy bo w 2019roku), po próbie bycia w związku, na który chyba póki co nie jestem gotów, albo mi sie nie chce, nie wiem XD postanowiłem że no, trzeba mieć w koncu pierwsze jak to mowi pietrek kogucik ru cha nie. nie bede czekal na "swoją jedyną" która i tak ch*j wie kiedy przyjdzie, czy w ogóle przyjdzie. mówie: żyje tu i teraz.

po wielu próbach i rozmowach z innymi, umówiłem się z pewna MILF lvl 37 oddalona o ponad 100km od mojego miejsca. Myślę se, kurde lipa. Tyle km, to pewnie nie przyjedzie, a ja może i bym mógł ale no nie wiem... a tu zdziwienie. po kilku dniach, milf zaproponował że przyjedzie do mojej mieściny, weźmie hotel.. i wiadomo co.

w koncu przyszedł upragniony dzień, durexy kupione, winkiem i lokalem się zajęła Pani Milf. a że lokal w jakieś kamienicy, to się przeżegnałem bo jedyna myśl to: ch*j wytną mi nerki gangusy. no trudno sie mowi. Dzwonie do drzwi... puls 100000. słyszę zamek... otwiera Pani Milf. Jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach, wysportowana. myślę se.. anon... dałeś rade. oto znak od losu, nie #!$%@? tego. no i wyczuła że zestresowany, winka polała. pogadaliśmy chwilę i powiedziała: dobra, bierz kieliszek i idziemy.

co jak co, ale najpierw odczekała żeby mi stres puscił, a nastepnie usadziła mnie na brzegu łóżka. nooo i usiadła... jak zaczęła całować to myślałem że nie wyrobie. namiętność to cecha która jest w tych starszych. była bardzo delikatna, wiedziała że to mój pierwszy raz. klasycznie jak to mówią koledzy z wypok "zrobiła mi z #!$%@? śmigło". poważnie. przeróżne pozycje(jak dla początkującego to było wow). padłem po kilku godzinach walki. spałem jak zabity obok niej. obudziłem sie z wyrzutami, mowie jej sorki, kurde, przyjezdzasz tutaj tyle km a ja sobie spie jak gdyby nigdy nic, a ona żebym dal spokoj, że ona tez spała. w każdym razie, bardzo jej się spodobało, powiedziała żebym się odezwał po wszystkim. po dziś dzień odzywam się do niej, i 2 miesiace temu mielismy kolejne segzy. znowu przyjechala i ogarnela wszystko. spodobało jej się jeszcze bardziej jak w listopadzie. Tyle co ja się z nią wycałowałem za jednym razem, normalnie limit chyba na rok wyczerpałem xD

ale po co to pisze? no troche w amoku jestem, że takim przegrywem jak ja, zainteresowała sie tak niezła pani. ale na prawdę, wykopowicze, korzystajcie z MILFow bo warto. a trudno tez nie jest. a nauczą, pogadają normalnie, i jeszcze będą was miały na uwadzę na przyszłość. wierzcie w siebie! ja uwierzyłem i proszę :D podświadomość zadziałała. pozdro( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec9b44149252042ed39819d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 9
TrzeźwyPrzegryw: kurła zgubiłem klucz do potwierdzania bycia OP więc musze jak normalny typo, ale juz wrocilem i odpowiadam na pytania

@Mest666: poznalem na jednym z portali randkowych, konkretnie badoo

@Pralko-suszarka: w żopu 100 a w paszczu pidziesiat, razem 150 xD

@Novick: "samotne mamuski CHCĄ SIE #!$%@?Ć OSTRO"

@Mest666: własnie cholera wie czy wolą starszych. większość chyba woli młodszych, a czy ja az takim megaczadem jestem? nie wiem.