Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Można się nauczyć na #frontend dev lub #python w pół roku? Krótka piłka: chce zmienić pracę za pół roku, brak dośwaidczenia w IT (klepanie excela here) ale mam ochotę spróbować coś nowego i jestem otwarty na nowe rzeczy. Mam nawet sporo czasu po pracy także porobie 8h albo nawet mniej a potem się nudze i mógłbym coś pożytecznego porobić. Podany czas pół roku odnosi się do minimalnej wiedzy jaką potrzeba na najniższe stanowisko.

#programowanie #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eca1dae49252042ed3981e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: W pół roku to może dobrze douczysz się czegoś gdy już jesteś zawodowym programistom. Od zera zanim załapiesz obycia itd to miną lata. Ewentualnie studia + przez całe studia dokształcanie się w tym to może ma sens. Inaczej tracisz czas i pieniądze na różnych "trenerów" co cię nauczą czegoś prawie jak dieta cud co pozwoli schudnąć.
@AnonimoweMirkoWyznania: A myslales np. o nauce Pythona i wykorzystaniu nowych skillsow w obecnej pracy? Skoro klepiesz Excele, to pewnie jest troche pracy, ktora moglaby zostac zautomatyzowana (istnieja pakiety typu xlwings/openpyxl, ktore pozwalaja na interakcje pomiedzy kodem Pythona a arkuszami Excela). Do tego pandas do obrobki/analizy danych. IMHO, pole do popisu jest dosc spore. Zreszta sam zaczynalem od Excela, z tym ze od samego poczatku uczylem sie VBA i pisalem sporo makr