Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki szukam nowej pracy. Zawsze przed złożeniem CV czytam opinię na GoWork. I zawsze się zniechecam bo zawsze są negatywne. Wiem że ludzie będąc anonimowym jadą po swoim pracodawcy ale w tych opiniach jakieś ziarno prawdy jest. Czy olac ten GoWork i iść samemu sprawdzić jak się pracuje i jaka jest atmosfera w pracy? #pracbaza #praca
  • 6
@lossiemkos89: ja bym posiłkował się goworkiem w ostateczności. Czyli mam do wyboru np. 2 oferty. Obie podobna stawka, podobny dojazd, podobny zakres obowiązków. Wtedy patrzę na gowork i wybieram. Ale jeśli takich nie mam to stawka, dojazd, co robię i czy będę się rozwijał jako pierwsze. Nawet jak w gowork cisną po nich
@lossiemkos89 rozmawiałem ostatnio z laska z tindera. Podczas wymiany informacji o sobie, wyszło że po godzinach, dziewczyna zajmuje się wypisywaniem negatywnych informacji na gowork , Ceneo za opłatą 5 zł za jeden komentarz xD. Mówiła że ma pełno takich zleceń od innych firm. Resztę dopowiedz sobie sam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lossiemkos89 GoWork nie polecam, bo opinie pozytywne są dodawane często przez same firmy bo kupują sobie takie pakiety, a negatywne przez frustratow i często są usuwane. Niestety innej opcji nie ma niż samemu się dowiedzieć