Wpis z mikrobloga

zabawnym komiksem


@L3stko: Średnio prawdziwym za to. Staczasz się Lestko( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeżeli PiS dostałby około 42 procent, Koalicja 26 a lewica i PSL koło 12 a konfederacja była by tam gdzie powinna, czyli pod progiem to PiS nie miałby większości. A jeżeli konfederacja w takim rozdaniu miałaby na przykład 7 to były by wspólne rządy/rząd mniejszościowy za coś.

A więc xd
przypomniałbym te wszystkie teksty jak to Konfederacja sprzeda się PiSowi ale pewnie znasz je na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3stko: Zdaje się że o tym już rozmawialiśmy. Ale ja nie piszę o sprzedaniu się, czyli spółka dla kogoś z rodziny i głosujesz tak jak chcemy tylko o koalicji czy o rządzie mniejszościowym. W dodatku twoje rozumowanie jest bardzo nie uczciwe intelektualnie, PiS nie miał potrzeby by
Z tego co kojarze, to Korwinowi się oberwało w Konfie za te słowa. To kolejna z wesołych wypowiedzi Janusza, nie jest i nie było to przedstawieniem stanowiska Konfederacji.


@joyko: To konfederacja niby nie chce koalicji z PiSem? Liczy na rządy samodzielnie( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Wiemy, że na pewno Lewica na takie nie liczy, intensywnie myśląc co zdobędzie przy koalicji z PiSem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@joyko: xd?

Lewica będzie rządzić z platformą i PSL'em. Nie wiem czemu odpowiadasz jak npc'et.

zakazdymzjedzonymdrazem.jpg


@joyko: Albo koalicja albo poparcie rządów mniejszościowych albo nic, żyli brak odpowiedniości i pieniądze czy to te poselskiego czy to te z subwencji. Założyłem koalicję. Ty na moje pytanie