Wpis z mikrobloga

@0dyn: kupiłem na ostatniej promocji i osobbno z pałkami (move) i jestem bardzo zadowolony - pykam sobie w beat sabery, super hoty i powoli przechodzę skyrim vr (ale to powoli, bo szybko męczy i dlatego, że przechodzę to już 5 raz). Kolega ma taki sam zestaw i bardzo lubi astrobota, a ja jeszcze nie odpalałem, więc nie wiem. Beat saber najczęściej gram i S-ki na expercie próbuje wbić, ale tak casualowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0dyn: Move to polecam używki. Przejdziesz się po lombardach w mieście i na bank znajdziesz w cenie 40zl za sztukę.
Napewno mogę doradzić żebyś przy zakupie zwrócił uwagę aby była to wersja PSVR CUH-ZVR2, nie każdy na to zwraca uwagę a jest to nowa wersja gogli które na pierwszy rzut oka wyglądają (prawie) tak samo ale różnią się paroma rzeczami, np mniejsza ilość okablowania większą wygodą użytkowania a co najważniejsze obsługują przesył HDR. A najlepsze że cena się nie różnią dlatego warto na to zwrócić uwagę jaka wersję się kupuje. ( ͡
@0dyn: Mam VR od dluzszego czasu, ale niestety kiedy kupowalem, to nie bylo juz w tej cenie tego zestawu - moim zdaniem bardzo warto, bo chocby Astro Bot i RE VII są super. Golf jest fajny, ale jak ktoś nie lubi to nie polubi i tutaj. W Skyrima nie gralem. Od razu po VR kup jeszcze Beat Saber i Super Hot - sztos.