Wpis z mikrobloga

Co możecie polecić do 1500zł z #android aby gabarytowo był podobnych rozmiarów do Iphone 8/SE 2020?
Głównie zależy mi na kompaktowym urządzeniu, które będzie troszkę nowocześniejsze od mojego obecnego Iphona SE pierwszej generacji. Miałem iść w nową wersje, ale kompletnie nie znam się teraz na telefonach i chciałbym Was zapytać co mogę kupić troszkę taniej, niż jabłko i wtedy się ostatecznie zastanowie. Wysokość, to max 140mm
  • 9
@stresS:
Ja szukam max 145 i nic nie mogę znaleźć (°°
Trzy lata temu to był standard - od 2017 miałem P9 (145mm) - flagowiec z dobrym aparatem.
@ks2m:
Są takie telefony, ale to jakieś budżetowce. Nie rozumiem czemu nie ma wyboru.
@archaniolrafael: aparat mógłby być nieco lepszy szczególnie przedni, często korzystam z facetime, no i ekran mógłby być odrobinę większy dlatego naturalnym wyborem byłby SE 2020, ale badam czy istnieje jakaś alternatywa o podobnych gabarytach. Poza tym korzystam z niego już 3 rok i fajnie było pomyśleć o czymś nowym. Problem jest tylko taki, że te telefony są coraz większe i wyglądają jak tablety, co mi nie odpowiada.
@stresS: nie ma takiego tel, najbliżej tych wymiarów będzie pixel 4a, który bóg wie kiedy wyjdzie. Trochę większy ewentualnie p30, ale to już nie obsłużysz jedną ręką jeśli masz małe dłonie.
Sam czekam na Pixela bo na rynku jest żenada w tym rozmiarze.