Wpis z mikrobloga

Powoli zaczyna sie sezon pracyw terenie czyli przy zbiorach truskawek, Ewelina jak szukasz pomocy to , mam dla ciebie pomocniczke do roboty rwie sie do roboty to , mam dla ciebie pomoc w Gospodarstwie - Ewa moja znajoma z dawnych lat szkolnych szuka robotyw razie jak pasuje Ci to dam Ci namiary do niej , a jak Nie potrzebujesz to , oddeleguje Ewe do Sobonika , - bo u mnie przy robocie sam sobie dam rade w razie czego moja babcia Zofia mi pomoze przy zbiorach Truskawekw sumie to , rodzinny interes- mimo tego Ja zawsze lubie pracowania sam na swoje by znowu udowodnienia sobie bo jestem w dobrej kondycji☺️jak na starego Grata z przebiegiem 31 na liczniku.
I tak przy okazji Ewelina nadal razem robimy interesyoraz utrzymujemy dobre kontakty Rodzinne-Pozdrowienia dla mojego Chrzesniaka Dominikano i powiem Ci ,ze chyba trafiona jest informacja poczto na boku z Krzysikiem serio mlody sie hajtn......cholera ,a Mnie ani jedna Nie umie zaprowadzenia przed oblicze Boga i Rodziny oraz Proboszczajak to , dobrze bycia KLASYKIEM - ZABYTKIEM MUZEALNYM bo ani jedna takiego NIE KUPI wiadomo ze znaczkiem na klapie FSO i FIAT za miast BMW lub MERCEDES i wiadomo pozostaje sie KLASYKIEM w opcji OLDTIMER.

#przemyslenia #gownowpis #rolnictwo #pracbaza
  • 2