Wpis z mikrobloga

Ponawiam swój wpis, bo poprzedni moderacja mi usunęła, nie wiem w sumie dlaczego. Było tam jedno przekleństwo "zagwiazdkowane", no ale w przeglądarce na kompie tych gwiazdek nie było... No trudno, nie ma wolności słowa w tym kraju. Ale do sedna. Jak już wspominałam w swoim poprzednim wpisie, obejrzałam zarówno film braci Sekielskich jak i Latkowskiego. I wiecie co tutaj się najbardziej rzuca w oczy? Już nie fakt samej pedofilii czy wykorzystywania seksualnego nieletnich przez osoby wpływowe, ale fakt rażących zaniedbań ze strony rodziców i opiekunów w obu tych przypadkach. Tak jak rozumiem poniekąd trochę rodziców, że ksiądz mógł wzbudzać jako takie zaufanie, mógł je wypracować i zbudować i uśpić czujność, tak nie rozumiem, co takie małolaty w wieku 14 lat robiły w klubie nocnym gdzie wstęp jest od 21. roku życia. Ja rozumiem, że ograniczenia wiekowe są na papierze, że deklaruje się co innego, a w rzeczywistości wpuszcza się każdego, ale czy rodzice nie interesują się co w nocy robią ich synowie czy córki, z dużym naciskiem na córki, bo film Latkowskiego traktuje o młodych dziewczynach? Czy tak wyglądają "normalne", 14 - letnie dziewczyny? Ubrane wyzywająco, doklejone rzęsy i ostry makijaż? Na co one pożyczały pieniądze? Czego szukały w tych klubach? Nikt o zdrowych zmysłach i odrobinie rozumu by tam nie poszedł, bo widać że to patologia. Rzecz druga, skąd oprawcy mieli materiały, dostępne do szantażu tych dziewczyn? Padł tam cytat, że dziewczyna najpierw sama wysłała głównemu oskarżonemu swoje zdjęcia, a potem on ją szantażował, że albo seks, albo zdjęcia rozwiesi po szkole. Na co wysyłała mu te zdjęcia? Jakie te zdjęcia mogła mu wysłać 14 latka?! Ludzie otwórzcie oczy! Nikt nie broni teraz tych oprawców, ale rodzice też tutaj zawinili. Film pokazuje lata od 2010 w górę. W 2010 roku miałam lat 18 i nie przypominam sobie, żeby moje 14 - letnie koleżanki chodziły tak wyuzdane i szukały atencji po klubach nocnych. Teraz wielki płacz, że świat taki brudny i zły. Rodziny tych ofiar powinny domagać się sprawiedliwości, ale też powinny dostać kuratorów, ktoś powinien się przyjrzeć, jak naprawdę wygląda w tych rodzinach opieka nad dziećmi. Wiem, że czasy się zmieniają, ale nie wyobrażam sobie nawet teraz mieć 14 lat i iść w balet do klubu nocnego. Raz że by to nie przeszło, a dwa gdyby jakimś cudem mi się udało, nie chciałabym być na drugi dzień w swojej skórze gdyby się rodzice dowiedzieli. Dziękuję za uwagę.
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #gownowpis i #afera bo usunęliście mi wpis, a była to tylko moja opinia
  • 15
@shnitzel: No, ale to z kilometra czuć jakimś fejkem. Masz 100% to nie jest normalne, że rodziców nie interesuje co i gdzie robią ich 14 letnie córki, nawet 16 latki nie puściliby tak ubranej, nigdzie. No bez przesady, to chyba Ci rodzice musieliby być jacyś upośledzeni umysłowo, albo niewidomi.

W dodatku do klubów nocnych serio sprawdzają wiek. Ja teraz mając 22 lata trzy lata temu chcąc z kolegą w Warszawie wejść
@ZPoetaZ: Ja tam wierzę w to, że mogło tak być. Pomyśl sobie, lato wakacje, 10 lat temu, młode dupy. Wpuściliby je po znajomości. Gdybym była matką, wstyd byłoby mi pokazać twarz do kamery, że pozwoliłam swojej córce wyjść do takiego klubu i się tak prowadzić. Dla mnie byłaby to porażka wychowawcza na całej linii, że moja 14 letnia córka musiała sobie dorabiac jako hostessa a potem jako koleżanka do towarzystwa
@shnitzel: No w sumie mogło tak być, jakby nie mogli załatwić im jakieś pracy przy zbiorze truskawek tylko musiały młodych osobom, dojrzewającym osobom zniszczyć psychikę wpychając ich do nocnego klubu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@shnitzel: Ale na co takiej 14 latce więcej siana? Taka dorabia sobie tylko po to żeby nauczyć się pracy i przyzwyczaić, że za kilka lat będzie musiała pracować. No i nauczyć się szacunku do pieniądza. Zawsze zaczyna się zarabiać od najniższej kwoty, a nie kokosy a potem człowiek nie zna wartości pieniądza i spada na dno
@ZPoetaZ: No dla nas to dziwne, na co nastolatce tyle siana, ale tam to chyba normalne. Drogie ubrania, których prawie nie ma (xD), telefony itp itd. Swoją drogą Latkowski mógł się bardziej przyłożyć nagrywając materiał xD Był tam fragment jak ten cały K. nagrywa telefonem laskę (lata około 2015) i on nagrywa ją najnowszym Huaweiem albo samsungiem 5 obiektywów xDDD Dbałość o szczegóły też tutaj zawiodła