Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widziałem dzisiaj wpis który był chyba nawet na pierwszej stronie mikroblogu czy da się "wyrywać" nastolatki mając 24 lata. Da się, oczywiście. Sam miałem parę takich sytuacji. Jest jedno ALE. Zazwyczaj jest tak, ze są to specyficzne dziewczyny. Mając 19 spotykałem sięz 15 latką. Natomiast była to dziewczyna, która wychowywała się bez ojca, a przez pewien czas jej matka spotykała się z jakimś młodszym o kilka lat od siebie, wydziaranym ćpunem. Miała tzw daddy issues. Mając 22 lata pisałem z 15 latką, nie spotkaliśmy się ani razu ale nie przeszkadzał jej wiek i się nakręcała. Natomiast zaczęła palić fajki mając 13 lat, kumplowała się z laskami z domu dziecka itp. Takze da się podrywać małolaty mając ponad 20 lat, ale są to przewaznie specyficzne dziewczyny, trochę pato. Te z normalnych rodzin, w miarę dobrze wychowanych nie interesują się starszymi chłopakami. Dodam, ze nawet taka 15-16 latka wyglądająca na 20 latkę ( a 20 lat i 15 mimo zaledwie 5 lat jest ogromną róznicą) mająca duze piersi, tyłek to mentalnie nie rózni się od 12 latki. Z biegiem czasu uświadomiłem sobie, ze kręcąc z takimi małolatami było to trochę chore.

#prokuratorboners #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eca880d49252042ed3982d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4