Wpis z mikrobloga

Zainspirowany postem @ArpeggiaVibration dotyczącego ewentualnego powrotu PO do władzy, zgadzam się z nim co do wielu rzeczy

Platforma Obywatelska zdaje sobie sprawę w przeciwieństwie do swoich pachołków zarówno z gimbazy dzielić,które jedyne co potrafią to napisać JPGMD i starszych wyznawców,że przerznęła wybory w 2015 roku przez zlekceważenie przeciwnika

Dzisiaj PO nigdy nie dopuściłoby i nie pofolgowało w taki sposób jak wtedy

Po powrocie do władzy będzie
- 95 % kadencji będzie- PIS zrobił to i tamto
będzie jechanie na nastrojach anty PIS-owskich. Tak jak to robił PIS przez swoje rządy

- Ustawienie totalnie mediów pod siebie

Przykład pierwszy Tomasz Lis. Taki kulturalny fajny był, 100 lat Donkowi śpiewał, Jaruzela gościł, a teraz? Menel ma większy poziom

-PO nie dopuści w życiu do tego by media były krytyczne względem nich. Dawniej były inne czasy. Od 2015 roku internet zaczęto traktować na poważnie. Tfu autorytety mogły mówić co chcą i wystarczyło

- internet będzie pilnowany tak jak teraz przez horde troli. Tym razem będzie wychwalanie partii i każdy krytyk będzie 60 groszy za wpis i PIS-owski trol. Mimo że PIS-em może gardzić.

-Kościołowi się nic nie stanie. Platfusy wiedzą że nie opłaca się jeszcze walczyć z Kościołem. Nadal Biskupi będą się paść.

- Kazda afera będzie przyrównywana do afer PIS. Jak teraz. Nie ma nic pomiędzy. Krytykujesz nas? Jesteś z PIS

- narodowcy mogą zapomnieć o Marszach. Narracja faszystów wkroczy w nową gęstość.

- Żydzi nadal z Izraelem będą mieć taryfę ulgową. Może nie tak dużą jak za PIS, ale nadal. Krytyka będzie oczywiście antysemityzmem, bo tylko wśród polskich lewaków Izrael jest święty.

- USA przestaną być naszym głównym panem, a będą Niemcy. Polska znów będzie robić wszystko pod ich interesy, a i założę się że Niemcy będą przepraszane, bo Polaki takie głupie i muszą robić wszystko co każecie.

- tzw. inteligenci i artyści będą robić wszystko co władza uznany za słuszne. Każdy przeciwnik będzie poddany nagonce.

- LGBT będzie mieć przywileje, tak jak feministki
źli narodowcy, mężcyzni będą sprawcami wszelkieog zła

- mniejszości narodowe i głupie organizacje typu RAŚ będą mieć przywileje. Oczywiście źli będą Polacy. Już słyszę że Kaszubi,Mazurzy,Ślązacy piętnowani są przez złych Polaków. A kto będzie Polak? A wyborca Konfederacji, PIS, czyli faszol.

-dojdzie do tego masa podatków. Wymienią PIS-wców na swoich. A reform sądownictwa nie będzie,wszystko wróci na swoje miejsce

Za 5 lat znów wychodki sobie kogoś wynajdą w kontrze,ale już tak łatwo nie będzie.

Trole PO-wskie się będą z was śmiać, a wy znowu zaszczekacie

-symetryści! 60 groszy!

A oni się będa jak wasz przygłupi idol stonoga z was śmiać.

#konfederacja #4konserwy #polityka #wybory #bekazlewactwa
  • 13
@Minister_Vulva: Będzie oczywiście np. w mediach odpowiednia grupka homo, kobiet.

Zresztą już kobiety mają przywileje. Wystarczy zobaczyć o odpowiednich dofinansowaniach projektów ,gdzie premiowane są kobiety

Z homo będzie podobnie. Tak jak na zachodzie. BBC zobowiązało się do odpowiedniej liczby LGBT,kobiet,mniejszości rasowych na stanowiskach.

Zamiast Holeckiej będzie jakiś homo,albo mudżin. Najlepszy byłby Koreańczyk z północy.
@ArpeggiaVibration: Najlepsze będzie jak wcześniej. Tyle mówili o tolerancji, a nawet homo związków nie dali. xdd A tyle się Robercik naprodukował. Później jechali Legierskiego,że w ramach protestu nie zagłosował na Bronka. A typowi chodziło o to żeby partie podpierające się tolerancją nie robiły w wała swoich wyborców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wienka4: I tak będzie zapewne. Nie wszystko będzie się spełniać, gdyż Marsz niepodległości pewnie zostanie i LGBT nie zacznie posiadać nagle jakichś gigantycznych przywilejów.
Jednak faktem jest to, że wymiana PiS na PO to żadna zmiana. Ba założę się nawet o to, że jak PO wróci do władzy to wykopki zaczną po paru latach upatrywać szansę w PiS, tak jak miało to miejsce ostatnio. Bo jak się już przekonałem wykopek ma
@wienka4: PO i PiS to jest w zasadzie to samo - tyle że jedni zmienili target z pseudokonserwatywncyh gdańskich liberałów na postępowych lajt-socjalsitów a drudzy są frakcją która chce mieć monopol na patriotyzm i są etatystycznymi sosjalistami którzy przekupują czysto instrumentalnie frakcje kościoła i biorą na pokład biernych i miernych 'dobrych ludzi' tylko do wciskania przycisków lub nieznaczących funkcji w samorządach by legitymizować tę wersje. Jedni i drudzu dokładnie to samo
Z homo będzie podobnie. Tak jak na zachodzie. BBC zobowiązało się do odpowiedniej liczby LGBT,kobiet,mniejszości rasowych na stanowiskach. Zamiast Holeckiej będzie jakiś homo,albo mudżin. Najlepszy byłby Koreańczyk z północy.


@wienka4: Nie wiem, czy akurat tak będzie, ale wielokrotnie w temacie LGBT zwracałem konserwatystom na to uwagę, że tak właśnie może skończyć się kompletna wypinka na postulaty osób LGBT. Wejdzie ktoś bezrefleksyjnie postępowy jak Trzaskowski w Warszawie i podpisze wszystko, co mu
@Masterpolska94: Obserwuje cię czasem i naprawdę podoba mi się twoje pisanie. Myślałem początkowo że jesteś pewnie typowym PO-wcem, mimo sensowego jechania po PIS. Ale z czasem zauważyłem że w przeciwieństwie do reszty masz swój własny rozum. Odniosę się w punkcikach

1. Racja. Pewnie będzie oczerniany itp.,ale zostanie

2. Od PIS to każdy lepiej gospodarka zarządzał, a najlepiej SLD. Z tą kradzieżą nie byłbym taki pewien. Teraz są inne czasy i można