Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: zalezy do czego, jak potrzebujesz wiertarki do wszystkiego raz do roku powiesic obraz czy wywiercic otwor na kabe w polce to jak najbardziej ok
jesli planujesz remont domu, skuwanie tynkow kafelek to zainwestuj w sdsa jesli planujesz stawiac konstrukcje stalowe na wkretach to kup wkretarke akumlatorowa z dobijaniem
@L3stko: To nie potrzebujesz nic wiecej :P te co wysłałeś to badziew którego powinni zakazać.
Po 1, co z tego ze 5 dziur rocznie jak wywierecenie 1 pochłonie 5 min tarcia.
Po 2 nie ma to hamulca więc do wkręcania się nie nadaje.
z jednym akumulatorem. Do wkręcania wy


@L3stko: To szczerze mówiąc lepiej zaiwestować w dobrą wkrętarke, jak kupsiz dbry sprzet to 2 aku nie potrzebujesz bo tereaz sie szybko ładują. Ja mam parkside z lidla za 400 zł - seria performance. Jest bankowo mocniejsza niz to co wysłałeś a działa na aku.
@L3stko: jak wolisz, ja mam dość spory zestaw narzędzi (amatorskich) i robię remonty i wykończenia znajomym i rodzinie i nigdy w życiu nie znalazłem i nie znajde zastosowania dla takiej wiertarki, albo dobra wkrętarka albo wiertrka sds (ewentualnie zakładam uchwyt zaciskowy na sds ale baaardzo rzadko).
@L3stko: A ostatnio byłem u kumpla i jak zawsze chciał mnie wykorzystać do pomocy bo nie umie dziury wywiercić, a że nie miałem swojej wiertarki to przyniósł właśnie takie coś co wysłałeś, trzeba było wywierić 8 dziur na kołki 6x40 w betonie (na 4 wieszaki). Nie dało rady, po prostu w pewnym momęcie lipa zupełna a wiertło miał nowe i boscha. Daliśmy sobie spokój. ()