Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej,

  Dziś robimy #rozdajo legalnie dostępnej, alternatywy dla medycznej marihuany! Tak, dobrze czytacie - produkty Green Out® są polecane przez coraz większą ilość klinik konopnych w Polsce, jako alternatywa w leczeniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę, sok dla gimbusów. Otóż nie tym razem.

  Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

  Produkty Green Out®, wzbogacone są dodatkowo profilami terpenowymi, tożsamymi z profilami ich rekreacyjnych, holenderskich i amerykańskich odmian, takimi jak Amnesia Haze, Lemon Haze, Critical czy Sour Diesel.

  Z okazji konopnego święta również robimy rozdajo, w którym 15 osób wygrywa darmowy Green Out Fresh Bomb Strong!Wystarczy zostawić plus przy wpisie.

  Dodatkowo, dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia - kod promocyjny -18% na cały asortyment!

  KOD RABATOWY: 18OFF

  w sklepie https://dutchtherapy.pl

  Jeśli chcesz być wołany do kolejnego rozdajo lub promocji w przyszłości zaobserwuj profil.

  #greenout #wykopjointclub
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Dobra nie chwaląc się przyrostami, ale szukam sklepów które maja dopasowane koszule na większe cyce XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie wiecie slim fity, ale dosłownie dopasowane, bo gdzie nie wejdę to albo za wąskie albo za szerokie. Czy Mirasy znają się na modzie? #silownia #modameska

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  Prawilnie przypominam, że cancelowanie Anny Wendzikowskiej, która szkaluje niskich mężczyzn (sama mając 172 cm) to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Wyjdźmy poza Wykop i jedziemy w komentarzach z chamstwem:

  Filmy na YouTube z tą panią (pierwsze z brzegu video jest z jakiegoś feministycznego portalu, taki obraz „równościowców”)
  Instagram
  Facebook

  Z powodu heightismu samobójstwo popełniło już za wielu naszych braci, pora wyciąć tego raka.

  #mizoandria #pieklomezczyzn #heightism #mgtow #blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazfeministek #tvn #bekaztvn #bekazlibka #wykopefekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)