Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny spróbuj na stół dać folie aluminiowa albo taśmę klejąca klejem do góry. Np malarska.

Ważne aby sam doszedł do wniosku że nie opłaca mu się tam wskakiwać.

Nie psikaj go też woda bo on nie zrozumie że na zasłony nie wolno tylko znowu ciebie będzie się bał.

Nie wiem co z firanami. Dobrze jakby miał alternatywę np jakiś dobry drapak
@BotRekrutacyjny: nie powinno się generalnie bawić z kotem rękami, by nie nauczył się, że ludzkie ciało to zabawka. Może gryźć sobie myszki i inne swoje zabawki. Każde ugryzienie powinno kończyć zabawę.
Pacaniem w nos krzywdy mu nie zrobisz, jeśli będziesz w innych momentach dawał mu dużo miłości i nie karał za byle co, to nie będziesz mu się źle kojarzył. Mam tak wychowanego kocurka od pierwszego tygodnia jego życia, nigdy mnie
@BotRekrutacyjny: Jakoś się nad tym nie zastanawiałem a kota mam że chodzi jak w zegarku. Serio myślę nakręcić dokument o tym kocie bo jest zajebista. Nazywa się "Kota". Wskakuje tylko na parapety (ma jeden maksymalnie dwa wyznaczone i żadne inne oraz jedną kanapę). Nigdzie indziej nie wchodzi, choć oczywiście korci i zagląda jak może...

jak złapiesz na czymś kota reaguj od razu głośnym PSIK ! SYCZĄCE, MOCNE PSSSSSSIIIK !!!.. koty reagują