Wpis z mikrobloga

Z kim wolelibyście być w związku?

Z dziewczyną 8/10 która bardzo wam się podoba, jest dla was idealna pod względem wyglądu i charakteru, nie dostrzegacie żadnych wad, czujecie że chce się wam żyć dzięki niej, ale gdzieś podświadomie czujecie że jesteście gorsi od niej, jesteście trochę zazdrości, boicie się że może was pewnego dnia zostawić dla kogoś lepszego, czy:

z dziewczyną 6/10, nie jest jakaś brzydka, ale też daleko jej do ósemki, dobrze się z nią gada, widzicie, że jej się bardzo podobacie i macie pewność, że was nigdy nie zdradzi, ale to nie to samo co ósemka - często myślicie o jej wadach, niektóre mocno wyolbrzymiacie, często zastanawiacie się nad nią i czy aby na pewno wam się podoba. No nie ma tej chemii co z 8.

Na pytanie odpowiadać mogą również kobiety, sytuacja analogiczna: facet 8/10, dla was ideał, zawsze o takim marzyłyście, ale kręci się koło niego sporo dziewczyn i nie jesteście do końca pewne tego, że was nie zdradzi/nie zostawi, właściwie to cały czas o tym myślicie czy facet 6/10 dla którego jesteście całym światem, dobrze się czujecie w jego towarzystwie, ale nie ma tej chemii, tego pożądania co z 8, często wkurzacie się o pierdoły na które by nawet nie zwróciłyście uwagi przy 8, to taki bardziej przyjaciel niż kochanek.

#zwiazki #tinder #badoo

Z kim wolałbyś/aś by być w związku?

  • Jestem facetem i wybrałbym 6/10 22.5% (55)
  • Jestem facetem i wybrałbym 8/10 52.5% (128)
  • Jestem kobietą i wybrałabym 6/10 6.1% (15)
  • Jestem kobietą i wybrałabym 8/10 8.2% (20)
  • Sprawdzam wyniki 10.7% (26)

Oddanych głosów: 244

  • 16
@Mobilki: jako mocno uczuciowy człowiek wybrałem 8/10, bo przy 6/10 napisałeś o braku chemii, a dla mnie to chemia jest najważniejsza, nieważne czy dziewczyna 6 czy 8/10, miałem już chemię i do szóstek i do ósemek, jeśli była chemia do szóstki to nawet stawała się dziesiątką, co do zazdrości i obawy przed zostawieniem dla kogoś lepszego... związek opiera się na zaufaniu, dziewczyna ma u mnie na początku 100% zaufania, nie da
@Mobilki jako, że jednak laseczki poniżej 7 to dla mnie zawsze był playzone, wybieram luźny związek oparty na miłości, zaufaniu i chęci uszczęśliwienia 2 osoby z 8/9 + fwb totalnie bez zobowiazań z kolejną 8/9 ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i ofc brak chemii zawsze pali dupeczkę, choćby była 10/10, po co się męczyć :p
@Mobilki: Życie pokazuje że kobiety i faceci nie mają specjalnego kodu etycznego ani wyższych wartości a ciągnięcie fiuta/#!$%@? komuś innemu będąc w związku z kimś innym to dzisiaj taka norma że społeczeństwo to toleruje a momentami nawet pochwala i uznaje za normę.