Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym odnieść się do wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/49650019/w-ciagu-swojego-zycia-mialam-okolo-20-stricte-part/
Od razu zawołam @Agatk bo to o niej, czy raczej odwrócę story.
Sam mam na koncie 24+ kobiet, co prawda ja 30 lat, ale w między czasie były 4 związki (2 lata, 3lata, 5 lat, teraz drugi rok leci). Były starsze kobiety, dziewice, czasem nawet zajęte, nie ma reguły. ALE wszystko przy moich 175 cm i bez prawka, a jak wiemy to kluczowe, bo laski lecą na takie rzeczy. Teraz zobrazowalem wam,
Że nie jestem żaden chad. Jeśli już wiemy, że facet śmie mieć takie przygody, to czemu nie ona. Brak związku u niej to osobny temat. Np ja poczułem się ok gdy przekraczałem granice 20 partnerek. Myśle, ze każdy ma swój próg, nie da się przeliczyć kiedy jest za dużo,a kiedy jeszcze mało. Zaburzyć właściwy odbiór może mieć wszystko, np gdy kobieta z problem własnej samooceny, (co możliwe, że ma np nasza koleżanka) często szuka akceptacji w ramionach innego,ale to Samo robi cały tag #przegryw szukając akceptacji w innych, tylko w innej formie,efekt ten sam.
A co ja robiłem? Po prostu poznawałem, żyłem, nie było w tym filozofii, nie było ukrytego przekazu, często to był efekt znajomości, czasem seks był na 1 randce ,czasem po 3 tyg. Nie było reguły, problem nie jest z ilością stosunków tylko ze stawianym pytaniem , wątpliwościami. Tak jak nikt się nie pyta, czy za dużo nie zjadł na obiad, jak sam nie poczuje, że może jest za gruby albo czuje się źle po tym. Bo ilość to pojęcie względne i szczęście nie ma miary, nie powiem żadnemu z was, że po 1 kobiecie nie da się być szczęśliwym,ale i żaden nie ma prawa oczekiwać, że po 10 facetach ona już ma obowiązek wybrać. Seks to też sposób na radzenie sobie z problemami, nikomu nic do tego, jeśli nie rani to was( prócz ego). Nie chcecie by się śmiano z waszej depresji, to nie śmiejecie się z zagubionej osoby.
Świadoma kobieta, co lubi czasem walić się może być wyrafinowaną suczką,a czasem to maska słabej kobiety.
Balans to dobra rzecz, pisze to ja, który bardzo krytycznie ocenia głupotę kobiet,ale tutaj więcej pokory.
#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecbd11fb940832ef250e787
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 2