Wpis z mikrobloga

Wywołuję funkcję, która zwraca mi obiekt lub string (dwa różne przypadki). Wywołuję tą funkcję tylko po to, żeby wstawić ten obiekt (lub string) do następnej funkcji.

Mógłbym po prostu zrobić np.
BigCar bigCar = FunkcjaZwracającaBigCar();
FunkcjaWysyłającaObiekt(bigCar);

Ale chciałbym to zrobić przy pomocy ContinueWith. Czytając dokumentację nie mogę tego zrozumieć, ktoś może wyjaśnić jak przejść z FunkcjaZwracającaCar() do FunkcjaWysyłającaCar() przekazując z pierwszej funkcji obiekt do drugiej używając ContinueWith?
#programowanie #programista15k #csharp
  • 6
@Szebek: ContinueWith służy do zupełenie czego innego, a dokładnie do chainowania operacji asynchronicznych jak wspomnial patrolez. Jak chcesz przekazac rezultat jednej fukncji do drugiej, to po prostu przekaż a nie fizjologuj.
Jak chcesz przekazac rezultat jednej fukncji do drugiej, to po prostu przekaż a nie fizjologuj.


@Passer93: mam klasę zawierającą kilka prywatnych zmiennych statycznych i JSON na podstawie którego chciałbym ustawić te wszystkie zmienne.

Jeżeli zrobię nowy obiekt tej klasy wewnątrz niej, a później spróbuję przypisać do zmiennych statycznych wartości z tego obiektu, to podczas przypisywania wyskakuje mi

Nie można uzyskać dostępu do składowej „NazwaKlasy.nazwaZmiennej” przy użyciu odwołania do wystąpienia. Należy użyć
@Szebek: Ustaw sobie język na angielski, łatwiej Ci bedzie zrozumieć warningi. Każdy warning ma kod, w tym przypadku jest to CS0176. Jeśli wpiszesz to w google to pierwszym linkiem będzie CS0176.
Ogólnie probujesz się odwołać do zmiennej statycznej przez nazwę instancji, a nie klasy. Pola statyczne nie są powiązane z żadną konkretną instancją, tylko z klasa jako typem, dlatego jest to niedozwolone.
Śmiem twierdzić, że te zmienne nie powinny być