Wpis z mikrobloga

Ogólnie palę Camele, ale jak nie było to kupiłem se raz Marlboraski, a w środku znalazłem kartkę - testuj iqosa!

No to dzwonię, myślę co mi tam, umówiła się ze mną jakaś Karyna (od razu przez telefon na Ty do mnie wyjechała), nic mi nie powiedziała konkretnego i koniecznie chciała umówić spotkanie.

Mówię no dobra, poświęcę czas i pójdę.

Na spotkaniu Karyna miała ze sobą pakiet iluś już tam gotowych paczek, i nakręcała mnie jak w jakimś MLMie na zakup pierydliarda wkładów, to dostanę pierdyliard kodów..

Jak powiedziałem, że na pewno nie kupię zapasu na ponad miesiąc jak nawet nie wiem jak to się pali, i że zgodnie z ulotką i tym co mówiłem przez telefon - chciałbym go najpierw przetestować.

Obraziła i się i poszła xD

#wylewamzale #iqos #palaczetopodludzie
  • 18
@Moonlightsun: Uroki mieszkania na prowincji - do salonu Iqos'a mam najbliżej 70km ;P

No i samym zachowaniem mnie zraziła, bo o ile nie jestem jakimś sztywniakiem, to kiedy ktoś gada ze mną jak ze starym znajomym od imprez, a jednocześnie wiem, że robi to tylko po to żeby mi coś wcisnąć to już trochę mnie odrzuca..
@Moonlightsun: Brzmi spoko, ale widzę, że na stronie jest podobny formularz jak wcześniej - zostaw kontakt i przedstawiciel się odezwie..

Znając życie to Karyna jest jedynym przedstawicielem na okolicę i obawiam się, że to ich ogólna taktyka sprzedaży :F

Nie chce mi się tracić na nich czasu ;P Jakby nie zachwalali i ile by za pół darmo nie nadawali kodów i paczek to ja chcę tylko kurde po prostu sprawdzić czy
Działa to tak że wysyłam Ci link logujesz się przez niego i już możesz kupić iqosa bez czekania na przedstawiciela. Oferta i tak jest taka sama czyli 120 zniżki plus paczki i teraz punkty w Iqos Club. Nic więcej nie musisz robić i z nikim gadać. Jak coś polecam siebie oczywiście wysyłam link w wiadomości prywatnej albo innych, na grupie jest dużo osób z tymi linkami.
@zuchtomek: zapewniam, że byś oddał prędko i nie masz czego żałować! chciałem się na to przerzucić z normalnych papierosów i po nazwijmy to inhalacji iquos nadal chciało się palić. smak też okrutny według mnie, mentolowe jeszcze jako tako ale zwykłe powodowały odruchy wymiotne u mnie takie to było niedobre.
@sk1lek: wszystkie te bez dodatków typu mentol. jedynie te mentolowe jeszcze jako tako mi smakowały ale nadal nie uspokoiło to głodu, za to epapieros normalny już pomógł odstawić fajki. ;)