Wpis z mikrobloga

@artpop: gdzieś ostatnio słuchałem, że entuzjajzm wobec lesbijek bierze się z tego, że gdy faceci gineli na polowaniach / wojnach, kobiety często łączyły siły w wychowywaniu dzieci i ogółem żyły blisko. Skłonności biseksualne u kobiet są naturalne.
Natomiast jeśli chodzi o gejów to sprawa się komplikuje o tyle, że czynności związane z miejscem, którym również defekujemy to spory kontakt z bakteriami i ewolucyjnie traktujemy produkty przemiany materii jako nieczyste. Przy dzisiejszej
Nie nie nie, to geje są fuj i źli. Lesbijki to hehe no wiadomo cimcimrimcim


@L3gion: Mam wątpliwości czy dotrze ale spróbuje:
Faceci lubią patrzeć na nagie kobiety, na nagie podniecone kobiety a jak widzą więcej (na przykład dwie) podnieconych kobiety to tym bardziej im się podoba - coś tam świta?
Dobra dalej, teraz informacja uzupełniająca widok podnieconych facetów bardzo rzadko się podoba facetom, a jak jest ich więcej i jeszcze
@Borsuk69: a wogólevto wszyscy jesteśmy biseksualni tylko jest tak zwana teoria zsuwaka, każdy ma zakres prawdopodobieństwa wobec tego typu zachowań i u mężczyzn zazwyczaj jest to mniej niż 5% natomiast u kobiet około 35%. W senie gdyby Krzysztof Bosak i Marian Kowalski wylądowali na bezludnej wyspie bez zadnej samicy to jest statystycznie szansa 5% że kwestią czasu jest że polecą w ślimaka