Wpis z mikrobloga

Chce wejść na cykl propionatu 300mg / tyg , 3 strzały po 100mg .Ile kosztują badania przed i po i ile kosztuję odpowiedni trener który pomoże w trakcie cyklu?Nie chodzi mi o idiotę który napiszę "Wal tyle i tyle a potem tyle clomidu" tylko taki który pomoże w razie problemu. Cykl planuje od paźdźiernika ,teraz od czerwca wrócić do formy sprzed korona i potem od lutego redukcja.Jest sens?
#mikrokoksy #silownia
  • 33
@wirus0: A co byś polecił a badania i czy w ogóle jest jakieś robić na bardzo długim cyklu rok propionat ( pół roku po pół strzała co 2 dni pół po całym) w połowie był tez turanabol 200 tab. I od pół roku enantan po całym strzale co 5 dni. na długim hcg co. 8 tygow. Cały czas ładnie idzie.
@Plecakowicz: milion skladowych? Tyle to nawet nie ma hormonow w czlowieku. Po pierwsze, odpusc sobie lekarzy, endokrynolodzy maja w PL bardzo mizerna wiedze, wiekszosc gubi sie w prawidlowym ogarnieciu hashimoto a przy leczeniu nieplodnosci mezczyzn potrafia zapisac testosteron. Lekarze sportowi czesto dalej sa w latach 90 albo i gorzej. Juz lepiej poszukaj duzego starego trenera, ktory trzyma forme, takiego co prowadzi ludzi z sukcesami i dalej wbija.
Badanie przed cyklem.. no
@Plecakowicz gowno z dupy i bajki z jakis gownostron sprzed 20lat xD
Jedyne co prop ma dobrego to szybki start i szybkie wyjscie z organizmu.
Z minusow to wahanie stezenia we krwi i wynikajaca z niego koniecznosc bicia jak najczesciej, skoki estro, ogolnie dramat.
Od razu nastaw sie na enan/cypio - latwiej utrzymac stabilne stezenie przy zastrzykach nawet e3d, latwiej regulowac estro.
Propa to se mozna przybic jak chce sie miesiac przed
@biamiVajs: Popytałem w kręgach medycznych i od razu dostalem nazwisko. Chodzę też na siłownię gdzie śmiga dużo bananowych ludzi i tak od słowa do słowa i też rzucili bez problemu kontakt.
Nawet dilujacy mają często dojścia do recept ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plecakowicz: 100 enan z apteki co 7dni dawał wynik 1300 teścia więc ponad normę . Leciałem tak na mostku, badania przed cyklem są konieczne, tak samo jak kontrola ciśnienia krwi. Odbloki warto robić zawsze, lub mostki. Na cyklu podstawa to właśnie środki na aromataze i hcg które nie tylko odpowiada za pracę jąder ale cała gałąź gospodarki hormonalnej. Dobrze ustawione hormony nie ubija ci libido na cyklu .
@Szimu: @hesuss: @wirus0: @bst: chłopaki, widzę, że ogarniacie temat od strony praktycznej.
Sam trochę ostatnimi czasy zastanawiam się nad testosteronem, ale traktując go raczej jako środek do łagodniejszej poprawy formy, regeneracji i ogólnie komfortu fizycznego, aniżeli jakiś poważniejszy doping do obłożenia się mięchem.

No i na razie mocno hipotetycznie zastanawiam się nad takim "testowym" cyklem, co sprowadza się to do tego, żeby dawka była możliwe niska, ale jeszcze
@vostok ja bym powiedzial ze ten enan to raczej 2xtydzien po 125mg, hcg 250iu razem z tesciem, w trakcie cyklu do kontrolowania estro arimidex lub symex - dawke ustalasz czestymi badaniami w pierwszych tygodniach, a o odblok to nie wiem co to.