Wpis z mikrobloga

Próbuję porównać ofertę cyberfolks (dawne linuxpl) i thecamels.org. Ci pierwsi chwalą się super serwerem pod prestę Ci drudzy oszczędzają słowa i mają SSD NVME. W sprawie serwerów jestem kompletnym laikiem i nie wiem czy przypadkiem nie mowa o tych podobnych lub tych samych serwerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serwer potrzebuję pod prestę około 15-20Gb. Jesteście w stanie coś polecić lub wyjaśnić?

Aktualnie mam starą ofertę linuxpl, którą planuję zmienić, ponieważ już nie wyrabia.

#hosting #webdev #prestashop
  • 14
@sohost: cześć! proszę powiedz mi co macie czego nie ma cyberfolks. Oni też działają na SSD NVME a te ich "hiper" rzeczy to zwykłe gadanie? :) jak z migracją u Was?
@too_coo: No i migracja w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko nam się porównywać z innymi firmami. Na pewno jesteśmy elastyczni i przykładamy się, aby każdy nasz klient był zadowolony :)
@too_coo UWAGA! Ostrzegam przed HOSTINGUJ.PL! Brak wsparcia dla reklamowanych usług, przestają odpowiadać na wiadomości, a jak już odpowiadają to nieprofesjonalnie i w niczym nie pomagają. Wygrałem u nich hosting i domenę, po czym kiedy pytałem o niedziałającą usługę to najpierw mi grozili odebraniem nagrody i oskarżyli o brak umiejętności (a nie mając roota nie mogłem sam zainstalować pythona), a jak zapytałem, czy korzystający z obecnej promocji 50% taniej dostają 50% mniej supportu,
@too_coo: Zachęcamy do skorzystania z oferty nazwa.pl. Cloud Hosting działa w oparciu o serwery wyposażone w procesory Intel Xeon E-2288G taktowane zegarem 5 GHz, na których aplikację Prestashop można zainstalować w bardzo prosty i intuicyjny sposób z poziomu autoinstalatora.

Cloud Hosting Basic w nazwa.pl, oferujący 100 GB przestrzeni dyskowej na WWW i pocztę email to koszt 100 zł netto w pierwszym roku, a w kolejnych latach 200 zł netto.

Specjalnie dla