Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej wykop. Mam taką sprawę: muszę przetransportować swojego niebieskiego w pewnie miejsce, w które za Chiny z własnej woli nie chce pojechać pomimo, że będzie mu tam miło, przyjemnie i na pewno byłby z wypady zadowolony. Owe miejsce znajduje się dosłownie kilkanaście kilomentrow od miejsca naszego zamieszkania więc sam dojazd nie stanowi żadnego problemu. I teraz pytanie: jak mogę przetransportować tam swojego chłopa bez jego wiedzy biorąc pod uwagę, że jest ode mnie większy i silniejszy no i oczywiście nie zamierzam zrobić mu krzywdy. Nie Mam dostępu do chloroformu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (44)

• odpowiedzi (17)

Dobra słuchajcie, wpadłem na zajebisty pomysł, a mianowicie będę regressował z ciężarem co tydzień. Pomyślałem, że skoro progress z ciężarem uczyni cię większym to zadziała to też w drugą stronę. Moim celem jest zmniejszenie się do poziomu atomu
    Będę mógł wlatywać do mieszkań przez dziurkę od klucza i podglądać co robią inni ludzie, a jak ktoś mnie wkurwi to się rozszczepię i wybuchnę w pizdu.
    Co o tym sądzicie? Nie mam jedynie pomysłu na dietę. Myślałem nad wpierdalaniem elektronów, ale to się jeszcze zobaczy.

#mirkokoksy #silownia #cel
    pokaż całość

odpowiedzi (9)