Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Półtora roku temu wynajmowałem w Warszawie na ulicy Bryły kawalerkę za 1400 PLN.
jeśli bym zarabiał 2000 PLN to nadal były by straszne pieniądze, ale wtedy bym wynajmował pokój a nie kawalerkę.
Ale nie wiem jak niskie kwalifikacje trzeba by mieć by w Warszawie zarabiać 2000, moja krótka przygoda z pracą fizyczną skończyła się już dawno temu ale wyplata była do ręki znacznie bliżej 3k (uop)

więc albo w międzyczasie
@Frenzel: lat temu z 7 pracowałem przy remoncie linii kolejowej wychodzącej z Wileniaka - robotnik torowy

wymagań zero
odpowiedzialności zero
żarcie za darmo (niby jeden posiłek dziennie ale że z 30 ludzi z ekipy po miesiącu została połowa a żarcie było zakontraktowane do przodu to można było sobie zabierać do domu - przez ponad 3 miesiące prawie nie wydawałem na jedzenie)
2880 brutto ale wszystkie nadgodziny wypłacane zgodnie z kodeksem pracy
@Fearaneruial: zaczyna się znowu gadanie "oo że w warszawie minimalnie to się 3-4k zarabia na ręke bez doświadczenia" a guzik. Nie wiem w jakiej bańce wykopki żyją, ale wystarczy pooglądać oferty pracy na grupach fb związanych z pracą w warszawie, żeby zobaczyć jak rozkłada się typowe wynagrodzenie.

Fajnie by było mieć te 4-5k za nicnierobienie w pracy i oglądanie mirko 6h na 8 w pracy