Wpis z mikrobloga

@von_scheisse @kupczyk Jak ja czekam na to aż ktoś zrobi dobrego, DOBREGO, na miarę Grand Imperial'a, czarnego jak moje wyobrażenie o mej przyszłości, bezalkoholowego Stouta.

Tuż ja bym to kupował jak #!$%@?@ny.

Najgorzej, że nawet jasne piwa typu piłka, IPA, APA itp. w wersji bezalkoholowej smakuje dużo ale to dużo gorszej niż w normalnej.

Serio nie potrzebuje alkoholu w piwie bo po prostu lubię jego smak ale wychodzi na to, że chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inny_89: zgadzam się z tobą. Piwa bezalkoholowe są nijakie w smaku. Najgorszy wg mnie jest Lech. Tak jak by pić piwo z wodą 50/50. Często kupuje piwa bez alku i tylko Łomża, 1na100 i Miłosław mi smakują. Reszta to siki Weroniki
@majkelr: Niestety nie piłem tego piwa.

@inny_89: @kupczyk: wiecie, ciężko porównywać coś, co ma 6-8* Plato ekstraktu z czymś co ma dwukrotnie większy ekstrakt ;). Raczej takie piwa bezalkoholowe trzeba by porównać do takiego grodziskiego, które gdyby nie wędzonka, byłoby strasznie wodniste.
@von_scheisse ja nie szukam daleko. Jestem w stanie w ślepym teście stwierdzić, w którym kubku będzie Lech, a w którym Lech Free.

Piwa bezalkoholowe są straszne w większości niestety :
A marzy mi się takie dobre...i bezalkoholowe. :-)