Wpis z mikrobloga

Jak wynika z przeprowadzonego wśród 8,3 tys. osób badania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl - 78 proc. Polaków uważa, że bony wakacyjne to dobry pomysł.


W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Postkomunistyczna myśl wczasów za Państwowe pieniądze, dzieci za Państwowe i inny socjal nie wypleni się pewnie nawet za 100 lat

Żródło: https://podroze.onet.pl/aktualnosci/bon-turystyczny-1000-plus-zacheci-polakow-do-wakacji-wyniki-ankiety/tmpr8my

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu
  • 20
@Volki: No i widzisz to jest właśnie twój problem. Założyłeś sobie coś o mnie z góry, ale jak przychodzi co do czego nie potrafisz tego otwarcie powiedzieć, bo dotarło do ciebie, że to co ci się o mnie wydawało wcale nie musi być prawdą.
@Volki: Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem, bo odpowiedź jest nieadekwatna. Ale jak już odwracasz kota ogonem to wątpię, żebyś to wiedział, skoro ja jeszcze tego nie wiem.
@Volki: Po pierwsze to ocena nigdy nie jest obiektywna, bo jak sam to powiedziałeś, jest twoja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie nadal nie wiem co to za ocena, skoro nie potrafisz wskazać konkretnej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)