Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak odróżnić zwykłe spotkanie od randki? Umiem powiedzieć różowej coś na kształt: "chciałabyś iść na piwo/drinka wieczorem?" i całkiem często odpowiedź jest pozytywna. Niemniej praktycznie nigdy nie ma żadnych "romantycznych" sytuacji, nie mówiąc już o pocałunkach. Ot, idę na tego drinka i gadam sobie z loszką. O co tu chodzi? O mordę? xD
#blackpill #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece2e9bb940832ef250eb5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezeli zapraszasz je na drinka,kawe i sie zgadzaja, to raczej na 99% randka, a nie "przyjazne spotkanie". Tak robia normalni faceci - proponuja niezobowiazujace wyjscie na drinka, zeby w razie czego kazda ze stron mogla sie bezpiecznie wycofac.

Wykopki to pewnie juz po pierwszym spotkaniu planuja rodzine i kupno mieszkania na kredyt, ale to tak nie dziala.

Nie wiem kim jestes, ale wydaje mi sie, ze musisz byc przystojny i
LuksusowyKondon: @Boroova:

Jezeli zapraszasz je na drinka,kawe i sie zgadzaja, to raczej na 99% randka, a nie "przyjazne spotkanie".


przeciez to tak naprawdę nic nie znaczy, że zgadzają się z nim gdzieś wyjść. Równie dobrze mogą to odbierać jako "przyjazne spotkanie" wazna by była reakcja ich na działania OPa typu dotyk, próba pocałunku czy tez jesli same zaczełyby tam OPa podrywać.

OPie jestes najprawdopodobniej za brzydki, ale na tyle spoko
ryszardlubicz: @Boroova: Ci wyjaśniła o co kaman, pierwsze spotkanie na rozpoznanie, drugie na potwierdzenie + można jakiś ruch wykonać bo jak panna jest chętna to nie będzie dramy. Na trzecim musowo zapraszasz na kwadrat, jak nie chce lub sie wykręca to kończysz znajomość i lecisz z następną. To jest obecny standard a nie jak spotkanie u ciotki swatki i pięć mięsięcy podchodów do pieroga. Kobieta jak Cię chce to nie
@Boroova: Miałem se darować i nic nie pisać ale #!$%@? mnie używanie słowa "męski" albo "nie męski" wszędzie tam gdzie babom pasuje- przestańcie oceniać czyjąś męskość bo nic o niej nie wiecie :D Przestańcie wgl. używać tego słowa bo reakcją będzie używanie słowa "kobiecość" w mało przychylnych sytuacjach. Przyjemnie by Ci było jakbym napisał, że może na spotkaniach jesteś mało kobieca?
@InterferonAlfa_STG: A Ty jesteś nie męski bo zacząłeś zdanie od małej litery :P To oczywiście żart, ale dochodzi do podobnych skrajności kiedy kobiety chcą oceniać czyjąś męskość. BTW nie użyłem słowa "przyjemność" w moim wpisie także nie wiem o co chodzi.
@Perthro: Skoro dajesz sobie wmówić co jest według kogoś męskie a co niemęskie zamiast samemu stanowić o swojej wartości jako mężczyzna to zastanów się kto tu jest ofiarą losu albo skoro tak bardzo lubisz to określenie to kto tu jest niemęski? :D