Wpis z mikrobloga

ja to latalem statkami kosmicznymi i wam powiem ze to lipa straszna nic nie widac


@vito199: No dokładnie, ja jechałem raz najnowszym Bugatti, nic specjalnego, maluch też jedzie i dowiezie cie na miejsce ¯\(ツ)_/¯

Nie wiem czemu ludzie sie tak zachwycają sportowymi samochodami z dobrymi osiagami i ogromną mocą ¯\
(ツ)_/¯ To sie szybko nudzi i można równie dobrze pojeździć takim w Forza Horizon ( ͡° ͜ʖ ͡
prawda została w końcu napisana


@Marasmeus: Dokładnie tak.
@vito199: @EgzeQTroll: @JestemPrzegrany: W długotrwałych relacjach robi się z tego po prostu coś zwykłego. Tak samo jest z masturbacją - kiedy ją odkrywasz mając te 12 lat to czujesz się zachwycony, ale po krótkim czasie staje się ona monotonną codziennością. I z seksem jest podobnie - różnica jest tylko przy pierwszych x zbliżeniach z nową dziewczyną.
W długotrwałych relacjach robi się z tego po prostu coś zwykłego. Tak samo jest z masturbacją - kiedy ją odkrywasz mając te 12 lat to czujesz się zachwycony, ale po krótkim czasie staje się ona monotonną codziennością. I z seksem jest podobnie - różnica jest tylko przy pierwszych x zbliżeniach z nową dziewczyną.


@kimjajestem999: Ogólnie to się zgadzam z tym, ja nie ogarniam wielu rzeczy np ludzi którzy jeżdżą na wózkach
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kimjajestem999: to prawda, poznawanie ciała innej osoby, jak się przed toba odsłania w ten sposób dostarcza o wiele więcej emocji niż jak już to znasz na wylot. Ja to rozumiem też nie tak jak ci zarzucają, że już potem jest #!$%@? 2/10, tylko też jest fajny, ale nie wywołuje po prostu tak wiele emocji jak na początku, przez co nie jest to nic specjalnego
@kimjajestem999:
To nie jest tak że seks jest jakimś nie wiadomo czym, co nie wiadomo co daje.
To jest raczej tak że jego absolutny brak, i nie tylko seksu, ale w ogóle jakiegoś ciepła i czułości, i co gorsza brak jakichkolwiek realnych perspektyw w tym temacie, jest na dłuższą metę ekstremalnie dołujący, poniżający, rujnujący samoocenę i wysysający z energii i motywacji do czegokolwiek, co byś innego z życiem nie robił. Po