Wpis z mikrobloga

Jako, że powrót na siłownie niedługo, a niektórzy się tam wybiorą pierwszy raz, to przypominam, ze podczas przerwy stworzyłem makrocykl 5 planów treningowych (każdy 5-6 tygodni) dla powerbuildingu oparty o 3 treningi w tygodniu. Czyli idealny na pierwsze pół roku na siłowni, albo też dla osób, które chcą na luzie wrócić po przerwie. Pełna periodyzacja, niemalże 100 różnych ćwiczeń wraz z linkami do wykonania i opisem oraz wygodne dokumenty excela do zapisywanie i śledzenia progresu

Tak w odpowiedzi na to, że niektóre osoby były tym zainteresowane zamiast prowadzeniem. Koszt 450 PLN (ba i to legalnie z paragonem/rachunkiem!), czyli taniej niż jakieś gównoserwisy z gotowcami a raczej to sensowniejsze i bardziej przemyślanie.

Chyba po 5 latach tutaj i 25 000 odpowiedziach ile kreatyny brać nie będzie nietaktem o tym napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) <żyd>

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Jako, że powrót na siłownie niedługo, a niektórzy się tam wybiorą pierwszy...
źródło: comment_1590585729JFb7LWoAX2HiQ4tqydBFuz.jpg
  • 37
@elofrytki:

Yep. Co nie oznacza, że musi być złe. Pełno takich tempatek bardzo dobrych za granicą. Sheiko. Starting Strengjt to też kopiuj-wklej według metodologii czy 5/3/1. Tutaj jest ułożona periodyzacja 5 planów. Zrobiłem to dlatego, ze ludzie zgłaszali takie zapotrzebowanie, bo nie każdego stać na prowadzenie indywidualne u mnie i chcieli takie coś.