Wpis z mikrobloga

@Elmirka16 proponuję przemyśleć, że pochwy też mają różne rozmiary i to co pasuje do jednej może być wręcz bolesne dla drugiej, więc najważniejsze, żeby wtyczka i gniazdko było kompatybilne; podziwianie innych wtyczek mnie akurat nie dziwi - patrzę z uznaniem na szpilki ale sama nie noszę, bo mnie nogi od nich bolą (spróbuj ponosić to może zrozumiesz)
@sandwichzpasztetem220 jeśli chodzi o walory wizualne, to owszem większe może być bardziej atrakcyjne (zwłaszcza dla osoby krótkowzrocznej jak ja), natomiast jeśli chodzi o czucie to nic nie wiesz, mógłbyś jednak zastanowić się w wolnej chwili dlaczego dildo są sprzedawane w różnych rozmiarach i dlaczego te mniejsze dobrze się sprzedają
@Stewia: dobra ale efekt koncowy jaki jest? ze wybieraja goscia z wiekszym ch#jem jezeli we wszystkim innym są podobni, dynamiczni i przystojni to wybierze i tak tego z wiekszym chu#em mimo że wie ze calego jej nie wlozy
@sandwichzpasztetem220 Litości, Ty się chyba tym zagadnieniem rajcujesz? Za duży jest niewygodny, boli i obciera. Ja się z jednym rozstałam, bo był tak duży, że aż mi nie pasował (po fakcie bolało, a masochistką nie jestem). Zapominasz też, że poza wiadomym organem jest jeszcze mózg, palce i język. Ogólnie jak inne rzeczy działają to ten organ też może nie działać i też może być super. Pewnie masz dużego, oglądasz go sobie i
@Stewia:

Ja się z jednym rozstałam, bo był tak duży, że aż mi nie pasował

A zaraz...

Zapominasz też, że poza wiadomym organem jest jeszcze mózg, palce i język. Ogólnie jak inne rzeczy działają to ten organ też może nie działać i też może być super

To po co sie z nim rozstałaś? skoro inne rzeczy tez moga dawac frajde? bo napisalas ze jako powód był za duzy ch#j

Pewnie masz
@sandwichzpasztetem220 Rozstałam się, bo on w tych innych kwestiach też szwankował, ale mu tego nie powiedziałam, ani nawet nie próbowałam niczego uczyć. Doszłam do wniosku, że szkoda czasu, bo ogólnie był też poraniony psychicznie. Opowiadał o byłej żonie, która go zdradziła, bo uznała, że jest kiepski w łóżku. I co - miałam to potwierdzić? I jeszcze mu powiedzieć, że jest za duży, choć był chyba dumny?
@Stewia: Watpie ze uraziło by cos takiego jakiegokolwiek faceta. Nawet jezeli dla laski to problem (bo wizualnie sie podoba ale ją boli podczas seksu) to taki facet uwaza to za komplement i tak. Ale w sumie zastanawiam sie jak mozna mieć dużego ch#ja i słabo ruchać...