Wpis z mikrobloga

"meble" są pewnie dobrane dla krasnali


@kma1987: standardowy trik :) A później się okazuje, że jak wstawisz łóżko, to będziesz musiał chodzić bokiem przy ścianie po sypialni :D
@becvvv: Warto, nie tylko ze względu na metraż, ale też układ, dzieki któremu mieszkanie jest bardziej elastyczne pdo względem umeblowania i łatwiej uniknąć "zagracenia" czy utrudnień w przejściu - te kilka metrów potrafi zrobić ogromną różnicę.
@becvvv: Jeśli chodzi o usytuowanie konkretnych pomieszczeń, to owszem, bardziej mam na myśli to, że w pewnych miejscach jest więcej przestrzeni (tj. hol czy pokój z aneksem - zwłaszcza, jeśli planujesz zrobić wyspę), co jest zawsze na plus. W mieszkaniu po lewej przestrzeń została po prostu nieco lepiej zagospodarowana.
@becvvv: Ten kloc to wentylacja. Od razu się dowiedz z której strony będziesz mieć kratkę i czy będziesz mieć podpięcie pod okap. Masz podobną sytuacje jak ja. Ja zrobiłem zabudowę pod sufit tam gdzie Ty masz ściankę z łazienką, a na pozostałych ścianach bez zabudowy na ścianach. Myślałeś o barku? Jak chcesz to Ci prześlę mój projekt kuchni.
@becvvv: a jeśli chodzi o pozostałe pytania- nigdy nie spotkałem osoby, która by chciała suszarnię w mieszkaniu! Patrząc po wielkości mieszkania to żona i dzieci wchodzą w grę - zostaw sobie osobny kibel!
Jeśli chodzi o szafę - mówisz o pokoju 05? Tam są drzwi na balkon?
@becvvv: nie gdybaj tak. Jak na poważnie zastanawiasz się nad tymi mieszkaniami to niech Ci podadzą wymiary pomieszczeń. Albo przynajmniej długość mieszkania, a resztę z proporcji liczysz. Ja się już przekonałem, że czasem kilka cm robi różnicę, więc nie ma co tak rozmawiać.
Dopytaj się również o grubość ścian i jak duże są skrzydła drzwi balkonowych. Na tych rzutach masz bardzo mało informacji.