Wpis z mikrobloga

Jak w jednym obrazku pokazać głupotę i mizgoinizm Lewicy

1. Pan Biedroń chyba nie dopuszcza myśli,że alimenty może płacić inna płeć niż mężczyźni. Bo zrównuje cały dług do płci.Co jest idiotyczne bo jest wiele rodzin gdzie to kobiety muszą płacić.

2. Alimenty to świadczenia dla kobiet, ktore im się należą. Jak idioto myślałeś, że płacisz na dziecko to pan Robert Cię wyprowadza właśnie z błedu.

3. Równouprawnienie? A no co to komu, Pan Robert jednoczesnie żąda prawa do aborcji dla kobiet bo te mają prawo naprawić swoją wpadkę i zdecydować czy chcą wziąć odpowiedzialność i wychowywać dziecko, ale ty mężczyzno jak wpadniesz to płać, nie masz żadnych praw do decyzji.

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy #bekazpodludzi
Pobierz rakiwo - Jak w jednym obrazku pokazać głupotę i mizgoinizm Lewicy

1. Pan Biedroń c...
źródło: comment_1590646036CyG15arRU8fjfwL95H4JAi.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rakiwo: 1. No wiele, ze trzy.
2. Alimenty "należą się kobietą" bo to one utrzymują dziecko, po tym, jak tatuś roku ma je w dupie. Wartość większości alimentów w Polsce nie pokrywa połowy kosztu utrzymania dziecka (no i wiele z nich nie jest nawet opłacana), co tu dopiero mówić o matce.
3. No tu akurat popieram możliwość "aborcji" finansowej dla ojca.
Generalnie masz trochę spaczoną przez wykop wizję rzeczywistości, mężczyźni bardzo
2. Alimenty to świadczenia dla kobiet, ktore im się należą. Jak idioto myślałeś, że płacisz na dziecko to pan Robert Cię wyprowadza właśnie z błedu.


@rakiwo: przekleję swój post z innego tematu gdzie wklejono ten sam screenshot

ludzie biorą ślub w wieku 20-kilku lat. Oboje chcą dzieci. Ona zachodzi w ciążę, tymczasowo rzuca studia. On kończy studia, ma pracę, ona siedzi i zajmuje się dziećmi. Sielanka, oboje się na to godzili
To było humorystyczne porównanie dwóch wielkości.


@svickova: Tak #!$%@? humorystyczne. XD Tak się teraz nazywa jak piszesz #!$%@? kłamstwa po to, żeby nie przyznać się że problem nie jest tylko po jednej stronie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hatespinner: Typie, to była hiperbola żeby uświadomić ci skalę problemu, ale widać, że dyskusja nie ma sensu xD Wiadomo że nie jest ich trzy, jprdl xD
No i ciągle nie chcesz zrozumieć, że 240 tysięcy jest troszkę większe niż 2,5 tysiąca, ale to ja mam problemy z matematyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo że nie jest ich trzy, jprdl xD


@svickova: To nie pisz trzy żeby specjalnie zdewaluować wartość czyjegoś argumentu danymi z dupy, jprdl bk z cb xDDDD

No i ciągle nie chcesz zrozumieć, że 240 tysięcy jest troszkę większe niż 2,5 tysiąca


@svickova: Tak jak 2,5 tysiąca jest większe od 3? To taka hiperbola ziom. W dupie to mam, nie odnosiłem się do całości dyskusji tylko twojego kłamstwa.