Wpis z mikrobloga

wczoraj włączyłem radio w trakcie audycji, gdzie facet przepraszał swoją dziewczynę przez program radiowy bo się obraziła o jakiś incydent związany z jedzeniem jeśli dobrze zrozumiałem. Niestety nie było powiedziane nic więcej, być może wcześniej, ja włączyłem radio już w trakcie. Dzwonią do tej lochy i zabawa polega na tym, że prowadzący mówi, iż chłopak przeprasza i jeśli mu wybacza to ta wybiera randkę i idą na nią oboje za hajs radia, a jeśli nie to wybiera pieniądze dla siebie. Zgadnijcie co wybrała #p0lka? xDD. Szkoda mi się zrobiło gościa, co prawda nie znałem całej sytuacji ale jeśli słowem klucz jest jedzenie to przychodzi mi na myśl gruba locha, która obraziła się o to, że ten #!$%@?ł jej fryta, a to był jej ale przecież jest p0lką, witaminką, która jest księżniczką to jej wolno xDDD

#przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciachostko: Ja tam widzę dobry deal. Umawiasz że ze swoją że się obraza. Dzwonisz do radia i jeśli ci wybaczy idziecie na kolację a jak nie to zgarnia kasę i możecie ją wydać na co chcecie a nie na kolację.