Wpis z mikrobloga

KUPNO!

1000x2.70 - One More Level S.A.Argumentacja: od ponad miesiąca boczniak. Spółka z niskim FF (raptem 20% z 50mln akcji). W sierpniu premiera cyberpunkowej gry Ghostrunner. Demo pobrano ponad 100 tyś razy. Mega zainteresowanie demem. Mało znana gra małego studia na kilka msc przed premierą już jest na 40 miejscu whishlist!

Saldo startowe: 6770zl (z dnia 20.05.2020)
Aktualny stan gotowki/papierow: 10174zl (+3404zl z dnia 27.05.2020)

W portfelu:
- One More Level S.A. 1000x2.70
- Polarisit 7000x0.65 (trwa scalenie akcji do 2.06 - od 3.06 będę miał 1400x3.25)

#gpw #gielda #newconnect
mój tag do obserwacji #kupujzkalamarapaksa
  • 21
@Kalamarapaksa: Jakie widzisz minusy? Tytuł faktycznie wygląda ambitnie, ale z tego co widzę do tej pory studio nie produkowało tego typu gier, regularnie wykazują stratę. I z tego co widzę niedługo zostaną przejęci przez Synerga S.A.
@Antiax: dokładnie, dlatego też widzę dużą szansę. Demo jest na steam, każdy może sprawdzić już teraz na własnej skórze. Społeczność STEAM to już prawie 14.000 osób! Opinie dema są świetne. Więc idzie im dobrze. Minusy? Nie wyrobią się z premierą. Ale to i tak przy wejściu na obecnym poziomie będzie na plus. Tylko, że niewyrobienie się z premierą raczej mało prawdopodobne. Już ruszył marketing no i Cyberpunk od CDP tylko nakręcić
@Kalamarapaksa: racja, myślałem o producencie takim filmowym xD. W każdym razie chodziło mi o to, że to All In daje szekle. OML na tym zarobi (przynajmniej na to liczę, bo siedzę na nim od 1,80), ale główny strumień zysków zapewne pójdzie do All In/Setanty