Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy jestem brzydki czy przystojny. Z jednej strony zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać, ze jestem brzydki. Na przykład raz jedna zatrzyma dziewczyna mi tak napisała wprost na czaterii po wymienieniu się zdjęciami xddd bądź też niektóre kończyły wtedy rozmowę gdy mnie zobaczyły. Na Badoo też zdarza mi się, że dziewczyny mi nie odpisują w ogóle. Z drugiej strony udało mi się też usłyszeć, że jestem bardzo przystojny. Np. Kiedyś jedna dziewczyna mi tak napisała wprost na tinderze, a na spotkaniu wręcz rzucała się na mnie. Do tego zdarzyło mi się na jakimś koncercie czy w barze, że jakaś dziewczyna sama do mnie podeszła. Albo na imprezie w klubie też zdarzyło mi się to usłyszeć. Zdarzały się także różne uśmiechy. Mam totalny mind fuck w głowie. Czy to możliwe, że, mam aż tak specyficzną urodę, że jednocześnie dla niektórych kobiet jestem brzydalem, a dla innych Chadem? Często słyszę, że wyglądam jak Szwed lub Brytyjczyk. Może w tym rzecz?

#niebieskiepaski #rozowepaski #wyglad #relacjedamskomeskie #podrywajzwykopem #tinder #badoo #uwodzenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecf799f0054036b426bc612
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko jest kwestią gustu, jak nie będziesz siebie lubił to dziewczyny będą uważały Cię za nieatrakcyjnego. Niestety tak działa świat. Musisz mieć w dupie to co one uważają, wtedy jest się najbardziej seksi. Ja np lubię introwertykow, zwyczajnych z wyglądu ale inteligentnych. A niektóre dziewczyny wolą Chadow z debilnym uśmieszkiem.
AnalnaPani:

Ja np lubię introwertykow, zwyczajnych z wyglądu ale inteligentnych.

@Drozdzowka: no właśnie lubisz, pytanie czy pożadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OPie pewnie jesteś takim średniakiemm, wtedy takie sytuacje się zdarzają. Napisz jeszcze jakbys ocenił te dziewczyny, które cię odrzucały oraz te ktore się na ciebie rzucały. Jesli odrzucały cię juleczki, za to lubiły grube i takie solidnie poniżej przecietnej to pewnie jesteś 5-6/10

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
jak nie będziesz siebie lubił to dziewczyny będą uważały Cię za nieatrakcyjnego. Niestety tak działa świat. Musisz mieć w dupie to co one uważają, wtedy jest się najbardziej seksi.


@Drozdzowka: niestety nic to nie daje( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja siebie lubię znajomi mnie tak samo mają za spoko gościa a nadal jestem nieatrakcyjny ¯\_(ツ)_/¯
@Witaminae: to dziwne. Np na domówce jak jest pewny siebie gosc (nie mylić z zarozumiałym :D ) to od razu ma inną aurę wokół siebie. Może Ci się wydaje, ale często babeczki nie pokazują swojego zainteresowania aby nie wyjść na łatwą. Wszystko zależy od sytuacji
@Drozdzowka nie ma tu nic dziwnego. Nie placze jak kolesie z tagu przegryw nad swoja osobą, wrecz staram sie rozwijac pod wieloma wzgledami. Ale po tylu latach próbowania i tindera i umawiania sie z znajomymi znajomych stwierdzam fakt ze moje miejsce w szeregu zostalo mi pokazane...