Wpis z mikrobloga

@tytek121: przytaczanie tekstów z bibli czy z czegoś tam, to jest nawoływanie do mordowania kogoś?
Ostre urojenia.

Za to zwalnianie kogoś za cytaty na facebook to pewnie super sprawa i tak powinno być xD
Brak słówna takie gnioty.

Zresztą wczoraj o tym rozmawiali na tvn24 i każdy był zgody razem z prowadzącym, że zwalnianie kogoś za takie coś, to głupota.
Co innego jakby on w pracy powiedział do osoby homoseksualnej, że
nie na Facebooku a na wewnętrznym systemie do komunikacji wewnątrz firmy, to raz


@krzych0: tak mówili na tvn24, nawet chyba screeny pokazywali

Dwa to ze cytował bardzo wyselekcjonowane cytaty z Biblii, które jawnie mówił o zabijaniu


Nadal jest to cytowanie bibli. Mówienie w pracy, czy ogólnie do osób homoseksualnych, że trzeba ich zabijać, czy to, że to nie są ludzie oczywiście, że trzeba karać. Za cytowanie i to jeszcze w internecie
@technojezus: nie widziałem tego materiału w tvn więc nie jest to żaden argument, poza tym telewizja kłamie. Śledziłem ten temat bardzo intensywnie gdy się rozgrywał więc wiem doskonale za co został typ zwolniony. Nie było to wrzucenie czy polajkowanie posta na prywatnym fb, takie hiperbole są argumentem z dupy więc darujmy je sobie.

Jeżeli ktoś w firmie w sposób bezpośredni lub pośredni grozi BARDZO KONKRETNEJ GRUPIE OSÓB zasługuje na #!$%@? na
Jeżeli ktoś w firmie w sposób bezpośredni lub pośredni grozi BARDZO KONKRETNEJ GRUPIE OSÓB zasługuje na #!$%@? na zbity pysk z wilczym biletem.


@krzych0: no ja się z tym zgadzam, ale wstawianie cytatów moim zdaniem się do tego nie zalicza.

Bo jest różnica jak ktoś piszę w internecie, że nie lubi homoseksualistów bo jest wierzacy i tak w bibli pisze, a co innego jak w pracy czy gdzie tam ktoś do
@krzych0: weź się człowieku nie kompromituj. Chłop to wstawiał na facebooku, a nie wygadywał w Ikei, dodatkowo wstawił cytat ze śmiesznej książczeki, a nie mówił własnymi słowami.
Wiadomo , tvn które wspiera raczej lewą stronę by kłamało w swoim materiale na ten temat XDDDDDD

Piszesz, że

nie na Facebooku a na wewnętrznym systemie do komunikacji wewnątrz firmy, to raz


A wstawiłeś zdjęcie kartki ze screnami z facebooka ¯\(ツ)_/¯ Zresztą już
@technojezus: jedyna osoba która się kompromituje jesteś ty, idź proszę być debilem gdzieś indziej

Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga spawa dotyczy wpisów pokrzywdzonego w wewnętrznej sieci, przeznaczonej do komunikacji z pracownikami, które miały miejsce w maju zeszłego roku. Wtedy IKEA ogłosiła jeden z dni "dniem solidarności z osobami wykluczonymi z LGBT". "Mężczyzna wziął tego dnia urlop na żądanie, by nie uczestniczyć w wydarzeniu, które uważał za sprzeczne ze swoim sumieniem
@krzych0: czyli pracownicy tvnu, goście jak i prowadzący program tvn24 to debile i wygadywali głupoty. Szkoda, że nie są mądrzejsi od randomowego wykopka xDDD

Gość wstawia ewidentny screen z facebooka i jeszcze neguje, że to nie facebook.

Idź dalej wypisuj głupoty jak i reszta pajaców, że dobrze ze gościa zwolnili za ,,mowę nienawiści"
Standardy hitlerowskie albo komunistyczne.
@technojezus: typie nie wiem co ty oglądałeś ale jeżeli mówili o fb to tak, są debilami a ty ich królem.

Jeżeli dla ciebie ten screen wyglada jak fb to mam tylko jedna radę, poproś kogoś starszego żeby pokazał Ci jak wyglada fb.

Screen nie jest fb, prokuratura mówi o wew systemie, poszukasz w necie to od początku nikt nie mówił o fb a jakiś dureń się upiera ze jednak nie, na