Wpis z mikrobloga

Czy oni w tym całym #nextbike rzeczywiście sprawdzają poprawność peselu i danych? Kiedyś miałam prawdziwe ale później że 2 lata nie używałam i zmieniłam nr tel a z rok temu kiedy jeszcze nie trzeba było podawać peselu założyłam na fałszywe pamiętając ile razy mnie kiedyś ten system chciał w #!$%@? zrobić nie potwierdzając przyjęcia do stacji i zablokowywujac go jednocześnie. Ja z bym wolała żeby każdy przejazd nawet do 20 minut coś tam kosztował niż żeby to tak #!$%@? działało.
Wczoraj oczywiście przy oddawaniu w apce i spuszczeniu zamka zapiszczał i go zablokowało więc idę se normalnie na chatę, już nie patrząc na apke bo aktualizacja stanu wypożyczeń i tak trwa zawsze.
Po kilku godzinach zauważyłam SMS od nich że mam wypożyczony rower od kilku godzin i żeby się skontaktować. Oczywiście okazało się że żeby złożyć reklamacje muszę podać PESEL. Chciałam dać jakiś fejkowy, ale podświetlał się na czerwono, mimo że teoretycznie był logiczny w sensie nie p miesiąc 21. No i dałam swój. Do tej pory mi tego nie zaktualizowało tzn jest komunikat w trakcie weryfikacji xd
Mało prawdopodobne żeby mogli to sprawdzić, bo przecież byłoby to chore jakby jakaś tam firemka miała taki dostęp do danych więc o prokuratora dziurę w dupie sie nie boje ale może zablokują konto na stałe xd
  • 2